in ,

Tohle vás poplete! 10+ velice sofistikovaného designu.

reddit.com reddit.com
Reklama

Designérství je práce, při níž je potřeba přemýšlet. Když například pracujete v módním návrhářství a šéf vám řekne, ať vymyslíte potisky pro kolekci na novou sezónu, mělo by to být něco, co lidi zaujme, aby byl prodej úspěšný. Šikovný člověk si pak většinou poradí, aby nové oblečení bylo co nejvíce trendy. Dnes tu máme několik výtvorů od designérů, kteří zvolili poměrně sofistikovaný způsob a to takový, že chtěly, aby jejich výrobky připomínaly různé optické iluze. Zde se jim to povedlo můžete nyní posoudit sami!

1. Z toho se zatočí hlava i na fotce.

Pokud půjdete po tomto chodníku, nejspíš budete mít pocit, jako byste měli minimálně promile v krvi, ačkoliv víte, že jste neměli ani kapku alkoholu. 😀

2. Lampa z bazaru.

V sekáčích a bazarech se dají najít vskutku zajímavé věci. Kdyby zde nebyla samotná svítící část, vypadalo by to jako poměrně věrohodný model psa.

3. Klíštěcí dort?

Uff, tohle na první pohled vypadá trochu nechutně. 😀 Ale na druhou stranu je to skvěle udělaný dort a věříme, že stejně skvěle i chutnal.

4. O co se vlastně jedná?

Z prvního pohledu ani nejde poznat, že je to hrníček. Ovšem i samotný tvar hrníčku je zvláštní a vypadá to, jako by se spojil dva menší dohromady.

5. Další poklad ze sekáče!

Pokud máte doma několik nepoužívaných džín a umíte šít, zkuste si z nich vyrobit takový koberec! A nebo se porozhlédněte v sekáči u vás, třeba tam taky bude.

Reklama

6. A kdyby vám nestačil koberec…

Tak si z nich můžete udělat třeba polštářek. Opět to však vypadá originálně, stylově a zároveň to výborně poslouží svým účelům.

7. Co říkáte na tyto sandále?

Když se podíváme dobře, tak to spíše připomíná nějaké hodně povedené 3D tetování. Někdo by tohle mohl v tatérském salonu určitě použít jako inspiraci.

8. Čalounění pro židli.

Babička toto čalounění na svojí židli jistě ocení, září všemi barvami a najdete zde různé scenerie. Která vás zaujala na první pohled?

9. Našel jsem před pár lety v antikváriátu.

Co to ale vlastně má ztělesňovat? Papouščí hlava, křídla a svalnaté lidské tělo. Asi nějaká papouščí verze kentaura.

10. Postava s kočičí hlavou.

Nejspíš podobizna kocoura v botách. K  čemu je to ale dobré? No, jsou lidi co mají různé úchylky a i toto si někdo určitě koupí jako ozdobu do pokoje.

11. Létající kukuřice?

Náhodou je to super dekorace na letiště. 😀 Kdyby skutečné létala letadla namalovaná jako kukuřice, tak by najednou i odpůrci letectví byli největšími příznivci.

12. Schody v mém hotelu.

Tento koberec asi nebyl nejlepší volba na schody. Doufejme, že je zde i výtah, protože po tomto bude každý chodit asi jen v nejvyšší nutnosti!

 

Designéři se v těchto případech opravdu vyřádili. Těžko říct, jestli je to vždycky zrovna ten nejlepší nápad, ale rozhodně to pobaví, zaujme a najde si to spoustu fanoušků, což byl víceméně primární účel.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama