in

Tohle se jen tak nevidí! Katy Perry si musela v přímém přenosu zakrývat prsa polštářem.

instagram.cominstagram.com
Reklama

Oblíbená zpěvačka Katy Perry je opět porotkyní v pěvecké soutěži American Idol. V posledním díle tam zažila dosti vypjaté chvilky. Katy je známá svým výstředním oblékáním a tentokrát se jí to vymstilo. Extravagantní kovový top jako z budoucnosti jí v přímém přenosu praskl.

Katy měla s topem potíže již dříve, ale po vystoupení soutěžícího Romana Collinseřetízek, který spojoval na zádech obě strany kovového plátu, zkrátka rupnul. Pár hodin před odvysíláním dílu v přímém přenosu dala na svůj Instagram fotky kovového topu a podprsenka pod ním rozhodně nebyla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry)

„Ta písnička mi zlomila top,“ vykřikla Katy Perry do mikrofonu. Rukama si pevně celý vršek držela, aby nevykouklo něco co by rozhodně nechtěla. Nehodou byli zaskočení všichni přítomní, ale zdá se, že se zároveň dobře bavili. „Hodnocení, hodnocení, hodnocení,“ začal skandovat Luke. Katy však na to vtipně podotkla: „Tohle je rodinná show.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry)

Bála se, že možná v show skončí nahá. Zakrývala se dokonce polštářem. Na videu je vidět, že chlapi se snažili zpevnit top drátem a používali i kleště, takže se jednalo o skutečně netradiční materiál. Navzdory předchozím snahám však top nevydržel.

Katy Perry je v American Idol již sedmým rokem. Nedávno však řekla, že je to zřejmě naposledy. Zpěvačka se chce soustředit na své nové projekty. Především se jedná o obrovský hudební festival Rock In Rio, který plánuje uspořádat na podzim.

Čerpali jsme z super.cz, refresher.sk

Reklama