in

Tohle nevyšlo… 10+ lidí a jejích vtipné FAILY Z KUCHYNĚ!

reddit.com reddit.com
Reklama

Vaření je něco, co by měl alespoň trochu ovládat každý, respektive každý by si měl dokázat připravit alespoň nějaké jednoduché pokrmy, jako je omeleta, špagety s kečupem, sendviče atd. Prostě ty jídla, která si připravíme i v případě nouze a dokážeme si na nich pochutnat. Jakmile se však člověk, který neumí tak vařit, pustí do něčeho složitějšího, nemusí to dopadnout úplně nejlépe, i když se drží receptu. Důkazem toho je i následující set fotografií!

1. Pokus mojí ségry.

Moje ségra se pokoušela udělat sladký mátový talíř a použila na to děrovaný rošt. Dopadlo to nějak takhle a vyčistit to asi bude těžké.

2. Plasty do trouby nepatří.

Pekl jsem si šunku a přikryl jsem mísu plastovým víkem, což je samozřejmě kravina, ale v tu chvíli mi to nedošlo. Takhle to nakonec dopadlo.

3. Vlnkovaná pizza?

S tímto jsme se setkali již u chipsů, kde jsou klasické i vlnkované. Zde však máme vlnkovanou verzi pizzy, jak podle vás chutná?

4. I to se stává.

No, vypadá to, že dneska bude k večeři opravdu hodně kořeněné maso. Až si říkám, jestli je vůbec bezpečné něco takového jíst.

5. Mělo to být naopak.

Pokoušel jsem se udělat kousky slaného karamelu v čokoládě, nakonec to ale vypadá, že to budu muset udělat přesně naopak, protože karamel nevydržel.

Reklama

6. Mňam…

Omylem jsem koupil jiný druh sáčku místo toho zapékacího. Radši ani nebudeme psát, co to nyní připomíná…

7. A je to všude.

Můj mixer se rozhodl, že se vydá na výlet – takto hezky mi zašpinil celou místnost, za což mu samozřejmě můžu jedině poděkovat. Snad mi pomůže s úklidem.

8. Co z toho mělo být?

No, možná to zní divně, ale tato šiška měla být původně croissant. Mnohem víc to připomíná nějaký trochu nepovedený štrúdl, tak alespoň že chutnal dobře.

9. Ach ty přehmaty.

I když máte kořenky popsané, může se stát, že se přehmátnete. jako například v tomto případě, kdy bylo místo skořice do mléka přidáno kari.

10. Sušenková včelí plástev.

Samozřejmě, že původně byly kulaté, ale malé mezery z nich udělaly toto, což docela připomíná včelí plástev či hrací plochu AZ-kvízu, prostě šestiúhelníky.

11. Byla to exploze.

Špagetová dýně se dá připravit mimo jiné v troubě, musí se však nejprve rozříznout. Pokud to neuděláte, následuje exploze, kterou můžete vidět na fotce.

12. A je po pizze.

Omylem jsem stiskl tlačítko grilovat místo tlačítka pečení.

 

I zdánlivě jednoduché recepty mohou někdy dopadnout katastrofálně, stačí, pokud při postupu vynecháte nebo zanedbáte nějaký důležitý bod a místo obědu či večeře, na který jste se těšili, máte ve finále cosi nepoživatelného a mnohdy i neidentifikovatelného.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama