in , ,

Tohle musíte vidět! 6 dojemných komiksů o dnešním světě!

Reklama

Christopher Grady trpěl depresemi, než začal kreslit obrázky a komiksy. Lidé na internetu si je zamilovali a nyní je velmi známý kreslíř. Podívejte se na několik z jeho komiksů. Líbí se i vám?

1. Ta obloha je tak krásná.

Když se ohlédnou zpět,… Pravděpodobně si nebudou pamatovat, co bylo řečeno. Nebo kde byli, když se o obloze mluvil. Ani třeba další detaily toho momentu, když byli spolu. Budou si ale pamatovat, že tam byl pro ně a to je to, na čem nejvíce záleží.

Zdroj: upworthy.com

2. Učení syna o souhlasu

Tati, proč tě má máma ráda? Pro to, že se jí sladce věnuji. Koukej na to! Jdu si pro obejmutí! Ne! Nemám náladu na doteky. Není problém, beru to zpět! Tomuto se říká “poslouchání a respektování”. Ženy to milují! Wau tati, tys to zahrál.

Zdroj: upworthy.com

3. Rodiče podporují syna nebo dceru

Moji rodiče jsou ti nejdrsnější! Nechají mě být dlouho vzhůru a koukat na televizi! Oh super, Ty jsi myslíš, že máš nejlepší rodiče,.. koukni na ty moje! Hej mami a tati, já myslím, že asi budu gay. Když budeš spokojený a nikomu neublížíš. Budeme tě podporovat a na ničem jiném nezáleží. Wohohoo to je cool! Já vím. 😀

Zdroj: upworthy.com

4. O vychovávání dcery ve světě, kde vládnou muži

Zdroj: upworthy.com

5. Ocenění schopností manželky

Pbftttt! PRD! Wou! Táty dokáže udělat tu nejhustější věc, mami! Woooow, dokáže jeho tělo uvnitř jeho vytvořit človíčka? A dokáže jeho tělo vytvořit jídlo pro něj, až se narodí? Protože to mé to dokáže! MÁMA, MÁMA, MÁMA! To není fér.

Zdroj: upworthy.com
Reklama

6. Učení o toleranci a pochopení

Ha Ha,.. Proč ten pán nosí šaty? Poslouchej,..svět je plný lidí, kteří jsou jiní, než jsi ty. Musíš se naučit respektovat je a akceptovat pro to, jací jsou. … a nebo se můžeš chovat jako velké k***** k nim. Myslím, že to bude parádní. Dobrá volby. Ty šaty ti pasují!

Zdroj: upworthy.com
Reklama