in

Tohle muselo bolet! 10+ fotek od lidí, se kterými budete soucítit.

reddit.com reddit.com
Reklama

Fyzická bolest je jedním ze základních obranných mechanismů člověka. Pokud bychom necítili bolest, mohlo by to pro nás mít velmi negativní následky, například bychom nezjistili, že nejsme úplně v pořádku, přičemž nemoc by se tak mohla lehce rozjet. Pojďme však dál od fyzické bolesti, protože dnes to bude především o bolesti psychické. Uvidíte, že budete soucítit s autory těchto fotek a uznáte, že to nemohlo být nic příjemného!

1. Sezame, otevři se!

Dával jsem si v restauraci polévku a chtěl jsem si jí lehce dochutit sezamem. Nakonec to však bude spíš naopak – sezam dochucený polévkou.

2. Úskalí ranního spěchu.

Spoustu lidí po ránu nestíhá běžné úkony kvůli tomu, že vstávají později, než by měli. Pak dělají vše ve spěchu a výsledkem toho můžou být určitá negativa. V tomto případě to byl nerozbalený plátek sýra.

3. Třeba ještě něco zachrání.

Špatný to pocit, pokud se chystáte bílit a koupíte si barvu, ale místo toho se vám samovolné vybílí kufr auta. Za povšimnutí stojí to, jak se chlapík snaží co nejvíc barvy zachránit.

4. Naše kotě mělo nehodu.

Nebyla to však ta nehoda, kterou si představíte, ale ta, co můžete vidět na fotce – moje oblíbená lego postava. Je však tak roztomilý, že mu to asi odpustím.

5. To musela být exploze.

V této krabici bylo uskladněno několik sáčků se salsou. Jeden to však nepřežil a z nějakého důvodu explodoval. Nejspíš na něj bylo moc horko.

Reklama

6. Káva jako základ dne?

Většina lidí denně vypije alespoň jedno kafe, především ráno. Zde se však jednalo o ledovou kávu v kelímku, na kterou se určitě autor těšil až do té doby, než kelímek spadnul na zem.

7. To bude mňamka.

Můj kamarád si chtěl v troubě udělat sýrové kousky. Myslel si, že si pochutná, většina sýru se však roztekla a protekla skrz rošt.

8. Zapomněl jsem na zásadní věc.

Chtěla jsem si udělat kávu v našem kávovaru, zapomněla jsem však na jednu dost důležitou věc – dát hrnek na stojan.

9. Po jedenáctihodinové směně.

Na konci směny, která trvala jedenáct hodin jsem úhledně naskládal všechny zabalené příbory do této mísy. Hned poté však vyjela ven a vše se vysypalo.

10. Kde je čokoláda?

V kavárně jsem si objednal kelímek horké čokolády. Zapomněli však na to hlavní, a tím je samotná čokoláda. Místo toho tu mám akorát mléko.

11. Tohle zažil snad každý.

Ano, všimnete si, že papír už není až v moment, kdy se ho chystáte použít. Z tohoto důvodu se vyplatí vždy mít náhradní role někde vedle, abyste na ně dosáhli.

12. Manželka zapomněla na těsto.

Moje manželka se rozhodla, že upeče domácí chleba z kynutého těsta. Těsto však kynulo příliš dlouho, protože na něj zapomněla.

 

Stalo se vám někdy něco z toho či něco podobného, co jste viděli na těchto fotkách? Pokud ano, váš soucit byl jistě o to větší! Často z toho však člověk může poučit a bude vědět, co má příště udělat jinak.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama