in

Tohle fakt vidět nechcete! 10+ lidí a jejich zážitky.

reddit.com imgur.com
Reklama

Co se vám vybaví, když se řekne slovo zážitek? Většina lidí si pochopitelně vybaví něco hezkého, ať už je to nějaká dovolená, výlet a různé věci, protože negativní zkušenosti nikdo nemá rád. Samozřejmě ne všechny zážitky jsou ty pozitivní a na některé bychom nejraději zapomněli. Dnes se podíváme na několik úzkostlivých fotek, na nichž uvidíte malé zážitky lidí, kteří by na ně opravdu nejradši zapomněli!

1. Cestující za mnou.

Když lidé nastupují do letadla, přejí si, aby vedle nich seděl někdo normální. Pasažér, který vám cestu znepříjemní však může sedět i za vámi.

I selected a window seat to avoid human contact

2. Topovej design.

Sedli byste si na takovou toaletu? Pohled na to není moc příjemný, ale pokud budeme soudit, jak moc se to povedlo z hlediska reality, zde můžeme asi jen chválit.

3. A všechny jsou v pr*eli.

Toto se stalo během toho, co jsem vytahoval banány z nákupní tašky. Vypadá to, že dnes budu celý den jíst jenom pokrmy z nich.

4. Svíčky už to nevydržely.

Stýská se vám po létě a po teple? Zde máme jednu fotku svíček, na které očividně bylo takové horko, že už to nevydržely a roztekly se.

5. Sendviče si asi neudělám.

Škoda, že jsem si toho nevšimnul dřív, než jsem chleba nakrájel na plátky. Mohl jsem ho alespoň něčím naplnit. Snad něco vymyslím i s tímto.

Reklama

6. Záchod jako bomba?

Napadlo by vás někdy, že ani na záchodě se nemůžete cítit v bezpečí? Kdybyste tohle někomu řekli a neměli fotku jako důkaz, nejspíš by vám ani nevěřil.

7. To jsme přesně chtěli!

Objednávali jsme svatební dort a došlo nám toto. nejspíš si ho nějak rozdělíme k snídani a rychle objednáme jiný od nějakého jiného dodavatele.

8. Lék na zácpu.

Když jsme mluvili o tom, že ani na záchodě se nemůžete cítit v bezpečí, zde máme další kousek, který to potvrzuje. Na druhou stranu to může být docela dobrý lék na zácpu.

9. Spolubydlící mi snědl kus koláče.

Asi by mi nevadilo, kdyby si kousek vzal, ale ukrojit by ho mohl normálně. Proč to sakra někdo dělá tímto způsobem? Nejspíš mě chtěl naštvat co nejvíce.

10. Můj kancl dneska ráno.

Dneska ráno jsem šel do práce výjimečně v dobré náladě. To jsem však netušil, že až dorazím, tak skleněné dveře budou kompletně napadrť.

11. Uhádnete, co jsem si objednal?

Nebyla to žádná plastelína ani nic takového, ale gumoví medvídci. Ty to však už nepřipomíná ani vzdáleně.

12. Dneska si zuby nevyčistím.

Pokud tohle uvidí nějaký arachnofobik, tak ho asi trefí. Ještě horší je však představa, že jich může být víc a mohou být schovaní na různých místech.

 

Některé dny mohou být dost výživné. Některé z těchto událostí by vás možná ani nenapadly, dokud jste neviděli fotku – například takový explodující záchod. Máte i vy nějaké takové bizarní, avšak nechtěné zážitky?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama