in

To naštve! 10+ lidí a zlozvyky jejich partnerů.

reddit.com reddit.com
Reklama

Když spolu dva lidé chtějí žít ve společné domácnosti, měly by mít alespoň nějaké společné zájmy, společné názory a zkrátka neměli by být úplně rozdílný – sice se říká, že protiklady se přitahují, ale není tomu tak ve všech aspektech. Po čase však mohou přijít na to, že ten druhý dělá něco, co prvního vyloženě štve. Ať už se jedná oběžné mužské či ženské zlozvyky či něco, co jim přijde normální, ale jsou v tom tak nějak jediní. A právě na ty méně tradiční zlozvyky a návyky mužů i žen, které jejich milované doslova vytáčí, se nyní podíváme!

1. Moje manželka dává prázdné pistácie zpátky do sáčku.

Spoustu z nás si rádo občas dopřeje ořechy, ať už to jsou buráky, lískové či právě pistácie. Ale dávat odpad zpátky k něm ještě nerozlousknutým a míchat je dohromady, no nevím nevím.

2. Takto uklízí manželka talíře.

Asi všichni jste zvyklí skládat talíře, misky apod. na sebe podle velikosti. Není to jen kvůli úspoře místa, ale i kvůli stabilitě a tato věž z talířů opravdu moc stabilně nevypadá.

3. Takto můj manžel krájí koláč.

No, sice to není až taková tragédie, jako kdyby si vykrojil kousek z prostředku, ale i tak to vypadá docela hrozně, jako by se neuměl trefit do středu.

4. Tímto způsobem moje manželka skladuje zbytek pizzy.

Chápeme, že celá pizza je poměrně velká a nemusí se do lednice vejít, ale mohla by to alespoň poskládat trochu lépe.

5. Moje manželka nerada používá sítko do dřezu.

Prý je to proto, že se snadno ucpe. No nevíme, jestli je lepší ucpat sítko a pak odpad snadno vysypat do koše, nebo radši ucpat celý dřez.

Reklama

6. Můj manžel dává zbytek mléka zpět do lednice.

Tohle asi štve každého z nás, Zároveň to spoustu z nás dělá, někdy si to ani neuvědomíme, ale stačí, když máme trochu naspěch a strčíme zpátky do ledničky krabici, kde není ani půl deci mléka.

7. Takto si můj manžel věší džíny.

A nejlepší na tom je, že je to ramínko speciálně na kalhoty. Tomu se přátelé říká lenost. 😀

8. Způsob, jakým moje manželka jí meloun.

Proč tohle sakra někdo dělá? Kdyby z toho alespoň vykrojila nějaké úhledné kuličky pomocí lžičky na zmrzlinu, a ne toto…

9. Můj manžel si myslí, že toto je normální.

No, úplně normální to asi není, ale pořád lepší, než kdyby to bylo nějaké balení, kde se žvýkačky přímo vzájemně dotýkají, a takových je většina.

10. Můj nový partner a jeho vanička s máslem.

Tohle asi není nic úplně špatného, ale věřte, že perfekcionisty to dokáže naštvat.

11. Tímto způsobem moje manželka jí pizzu.

Nejenom, že si odlamuje malé kousky, ale ještě si bere rukavice. Nechceme nikomu radit, ale vidlička je určitě lepší způsob, když se někdo štítí to vzít do ruky.

12. Máme tu čtyři koše…

…a stejně můj manžel hází prádlo na zem. Těžko říct, proč to dělá. Asi aby mi přidělal víc práce, jinak si to nedokážu vysvětlit.

 

Ačkoliv tito lidé mohou mít naprosto skvělé vztahy, nějaké mouchy v podobě těchto zvyků tam jsou. Ale co naplat, všichni jsme jenom lidi a pokud jde jenom o tyto maličkosti a neděje se nic horšího, je to jedině dobře!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama