in

Tiktok: Will Smith a jeho první vtípek na Oscarovou facku? Nemusel říct ani slovo!

tiktok.com
Reklama

Jak jste si zajisté všimli, za chvíli tu opět máme udílení Oscarů. Vlastně se o tuto slavnost ani zajímat nemusíte a přesto budete vědět, že se pomalu ale jistě blíží. Jak je to možné? To vše díky legendární facce, o které se mluví ve třech různých spojitostech. Vyjádřil se k tomu totiž dokonce i sám Will a to bez toho, aniž by řekl jediné slovo a přesto pobavil miliony fanoušků!

12. března 2023 se v Los Angeles uskuteční konkrétně 95. ročník udílení cen Oscarů a internet začíná na toto téma doslova ožívat. Jako první zprávu jsme tak mohli postřehnout založení krizového štábu, který letos na předávání cen bude. Druhou novinkou bylo překvapení Chrise Rocka, který se rozhodl poprvé od onoho incidentu promluvit a to hned živě a na platformě Netflix! A do třetice všeho dobrého tu máme i samotného Willa!

Will Smith je mimo svého Instagramu aktivní i na sociální síti TikTok. Právě tam totiž má neuvěřitelných 73 milionů sledujících a posledním videem zaměřeným právě na Oscary opravdu pobavil! Však se podívejte sami.

@willsmith #duet with @missmoneyworking ♬ original sound – Will Smith

Ve videu jde ve zkratce o to, že Will sleduje TikTok dívky, která vysvětluje, že můžete vzít jakoukoli věc z vašeho okolí a zeptat se jí na její názor na vás. A zní to možná šíleně, ale v hlavě si poté dokážete sami odpovědět a to díky intuici. A přesně v ten moment se Will otočí, vezme do rukou sošku Oscara a chystá se jí zeptat na její názor. V ten moment ale video končí a on neřekne ani jedno slovo.

Jedná se tak o první vtipné “vyjádření” od Willa, které kdy ke své facce udělal a spoustu lidí tím opravdu pobavil. Koneckonců kdyby to nebyla pravda, tak by od jeho zveřejnění nemělo k dnešnímu dni již 2,3 milionu shlédnutí.

A co říkáte vy na tento vtípek?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz a tiktok.com

Reklama