in

TikTok: Uklízení cizího hrobu uprostřed noci? Mladá žena vyvolala rozruch!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, jak moc máte rádi uklízení? Jak z různých průzkumů vyplývá, není zrovna moc těch, kteří by to měli v lásce a tak spíše tuto činnost dělají jen z povinnosti. Máme tu ale jednu ženu, která uklízení zbožňuje a to na takové úrovni, že dokonce uklízí uprostřed noci… a na hřbitově!

Ano, slyšíte dobře. Mladá žena se díky své vášni pro hygienu a úklid stala hotovou internetovou senzací. Doslova se stala virální pro svůj nekonvenční a optimistický přístup k čištění zanedbaného hrobu, na který se s chutí vrhla uprostřed noci. Však se na to podívejte sami.

@_the_clean_girl I cleanee an abandoned grave at night 👻🪦 #scrubdaddy #scrubdaddypartner ♬ original sound – The Clean Girl

“V noci jsem čistila opuštěný hrob. Mám v hlavě tolik otázek. Co se stalo? Jak se mohl tento hrob tak zašpinit? Kdo je tady pohřben? Jmenuje se Bienvenida (…) To je tak nespravedlivé. Každý si zaslouží krásné místo k odpočinku,” říká ve videu, které má k dnešnímu dni přes 20 milionů shlédnutí a není jediné s touto tématikou, které mladá influencerka na svém TikToku má.

Pokud vám to připadá zvláštní, podívejte se více na její tvorbu. Minulý měsíc například natočila, jak uklízí záchod McDonald’s a to zcela zdarma. “Chci jen udělat tuto toaletu krásnou, aby si ji všichni užili,“ vysvětluje ve videu, které se taktéž stalo velmi populárním.

A co říkáte na její nadšení pro uklízení vy? My to moc nechápeme, ale každý má nějaký ten svůj koníček… někdo prostě rád plete a někdo zase uprostřed noci uklízí na hřbitově. A co vy, udělali byste někdy něco podobného?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama