in ,

Tetování vs. Jizvy? 10+ případů, kdy je dokázalo originálně zakrýt!

imgur.com reddit.com
Reklama

Jizva se na těle většinou objeví buď poté, co se zahojí nějaké rána, nebo po určitých chirurgických zákrocích. Některé zmizí do pár dnů, jiné jsou však těle vidět klidně několik měsíců, let nebo i celý život. Většinou to není nic, co by vás jakkoliv omezovalo nebo vám ubíralo na vzhledu, přesto to některým lidem může z estetického hlediska vadit. A právě na takové se dnes podíváme a uvidíte, jak tyto jizvy dokázali zamaskovat pomocí tetování!

1. Pavouk se začínající pavučinou.

Pokud jizva začíná přímo pod vlasy, dá se to vyřešit například vláknem pavučiny, samozřejmě i s pavoukem. Všimněte si mimochodem, že pavučina vypadá trochu jako morseovka.

2. Tematické!

Toto seknutí sekerou do prstu u nohy muselo být dost bolestivé. Když už to však bylo od sekery, tak tetování jako sekera je nejlepší možnost.

3. Po dvou letech.

V tatérském salonku mi řekli, že mám počkat alespoň dva roky od operace. Nyní jsem si konečně mohla nechat vytetovat toto květinové Večko.

4. Bezpečnostní sponka.

Po operaci zde vznikla poměrně dlouhá jizva. Toto tetování sponky je sice malé, ale přehlédnout ho nelze a symbolizuje zde bezpečí.

5. Stav poté a předtím.

Tato kytice se dost povedla, je na ní spoustu barev, druhů a člověk by při pohledu na ní určitě nepomyslel, že zde před tím byla jizva.

Reklama

6. Pěkná babočka!

Motýl je v případě tetování poměrně častým symbolem. Pokud však máte na kůži takovouto širší jizvu, tak z ní můžete udělat tělo motýla.

7. Seknutí a proříznutí nožem.

Tady se toho někdo nebojí. K poměrně nepatrné jizvě přidal tento krásný barevný nuž a efekt, kdy to vypadá, že nůž probodnul kůži přesně v tomto místě.

8. Ani byste to nepoznali.

Před pár lety jsem výrazně zhubnula, bohužel část kůže musela být chirurgicky odstraněná. Nedávno jsem se rozhodla, že si tam nechám udělat tetování a zakrylo jí docela úspěšně.

9. Kytice zářící mnoha barvami.

U této kytice byly záměrně použité tyto barvy, protože dobře splynou s kůží a tím pádem i dobře zamaskují jizvu, která zde byla.

10. Ten je pěkně naštvaný. 😀

Zde to někdo vzal opravdu s humorem. Zvolil agresivního týpka s motorovkou, který mu takto proříznul část kůže. A vypadá to, že chce ještě pokračovat.

Addition to Scar by Ink Escape, Shelby Township, MI

11. Už je to lepší.

Na tomto místě byla popálenina, což je stále patrné. I když jí diamant nedokázal zcela zamaskovat, minimálně vizuálně jí vylepšil.

12. Trochu netradiční sova.

Jak to udělat, když chcete tetování sovy, ale chcete ho trochu ozvláštnit? Můžete říct, že chcete sovu se třemi očima, což má rozhodně svůj styl.

 

Jak můžete vidět, tetování nemusí mít jenom estetickou funkci, ale v tomto případě je k tomu i docela užitečné. Ať už patříte mezi příznivce nebo ne, tak musíte uznat, že zde se to dost povedlo!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama