in

Tetování na počest COVID-19? 15 těch nejkreativnějších VÝTVORŮ!

instagram.com instagram.com
Reklama

Samotné vytvoření tetování na pokožku je jen posledním krokem na dlouhé cestě k tetování. Ve skutečnosti to všechno začíná hodinami strávených procházením nápadů na tetování a otravováním vašich přátel nekonečnými „co si myslíš?“ dotazy. Mnoho lidí však našlo v nedávné pandemii zdroj inspirace. Ve skutečnosti se tetování na téma coronavirus stává nepředvídatelným trendem, který představuje vše, s čím jsme v posledních měsících žili. No a my vám dnes ukážeme ty nejkreativnější motivy.

1. Dítě, které si za hrdiny zvolilo lékaře.

2. Názor na roušky a celkově rok 2020.

3. To zvládneme!

4. Nemocná planeta

5. Anti Covid-19 v podání LEGO panáčka.

Reklama

6. Všichni v roušce.

7. Asi nikdo z nás nezapomene na nedostatek toaletního papíru.

8. Super hrdina jménem lékař.

View this post on Instagram

Es un enorme placer haber realizado este tatuaje ????????????‍⚕️????????‍⚕️????????‍⚕️ Agradecemos a @sandrita_torress la oportunidad que nos ha dado y por supuesto la labor que han realizado y que realizan siempre todxs lxs sanitarixs. ¡Un millón de gracias! #aplausosanitario ???????????? Trabajo de @rultattoo, combinación de línea fina y color. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ✅INFO&CITAS DM o WhatsApp ????646 673 278 ????C/San Ciriaco, 3 #madrid ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #tattoo #tatuajes #tatuajespequeños #minimalism #fullcolor #fullcolortattoo #lineafinatatuaje #finelinetattoo #colortattoo #tattoominimalista #minitattoo #tattoartist #madridtattoo #tattoomadrid #spaintattoo #vicalvarotattoo #lujuriatattoomadrid #sanitarios #covid19 #covidtattoo

A post shared by LUJURIA TATTOO (@lujuriatattoo) on

9. Rok 2020 ve znamení umývání rukou.

10. Podivné časy, aneb zákaz vycházení z domu.

11. Karanténní láska.

12. Přežil jsem globální pandemii a jediné, co jsem si z toho odnesl, bylo tohle stupidní tetování.

13. Kdyby měl virus tvář.

14. Jsem rád osamotě, ale ne takto.

15. A na závěr, dokonalý morový léčitel.

Celosvětová pandemii nás sice ještě neminula, ale už neprožíváme tak krušné časy, jako to bylo v březnu a dubnu. Pokud se teda zaměříme jen na Českou republiku. Obecně ve světě na tom ale stále nejsme dobře. Nikdo z nás na rok 2020 jistě nezapomene a vůbec se nedivíme, že si nadšenci tetování nechali udělat něco na památku.

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama