in

Takhle si začátek dne nepředstavovali! 10+ lidí a jejich mizerný začátek dne.

reddit.com reddit.com
Reklama

“Ráno moudřejší večera” je známe české přísloví, které nám říká, že pokud nám večer jednoho dne něco nejde, máme jít radši spát, abychom si odpočinuli, načerpali novou energii a nápady a další den nám to určitě půjde lépe. Ne vždy však může být rozjezd do nového dne povedený. Dnes se podíváme na několik lidí, kterým stačilo pouze pár desítek minut (někdy i méně) z nového dne a už se to všechno pokazilo!

1. Trvalo to šest týdnů.

Přesně tak dlouho uběhlo od objednání drahé toalety, kterou si klient objednal, do doručení. Když jsme však otevřeli balík, zjistili jsme, že přišlo toto. Nenacházíme slušná slova.

2. Moje nová matrace.

Dnes ráno jsem si ve Walmartu vyzvednul matraci z paměťové pěny, kterou jsem si objednal. Doma jsem to rozbalil a vykouklo na mě toto. Na tom se bude určitě skvěle ležet!

3. Asi budu do oběda hlady.

Těšila jsem se, že si udělám snídani na úplně nové pánvi. Podotýkám, že jsem s ní zacházela úplně normálně, pouze jsem jí uchopila za rukojeť, která se okamžitě utrhnula.

4. Jak dlouho takto vydržíte?

S takovým místem na nohy se běžně setkáte u krátkých letů. Hodinu dvě se to vydržet dá celkem v pohodě. Nicméně tento let trvá třináct hodin!

5. Objednal jsem si borůvkový muffin.

Že výrobci sladkého pečiva občas šetří na náplních, na to už jsme si tak nějak zvykli, ale toto? Toto už je trochu moc. Doslova jedna borůvka v celém muffinu.

Reklama

6. Můj telefon po pádu z výšky 5 cm.

Jestli jste si mysleli, že tlačítkové mobily jsou nerozbitné, tak jste se spletli. Zřejmě to platí jen pro Nokii 3310 a jí podobné. Tento navíc byl doslova už téměř na zemi.

7. To bude těžký úklid.

Kdyby to bylo mléko, jak se na první pohled zdá, tak by to bylo ještě v pohodě a úklid by nemusel být zase až tak náročný. Ve skutečnosti se však jedná o vazelínu a uklízet toto,… to fakt nechcete!

8. Tak to si počkají…

Chtěli jsme dát náš starý mobil dítěti našeho kamaráda kvůli aplikaci na sledování cukrovky. Pokus o resetování nakonec dopadl takto. Pro porovnání, 10 321 878 minut je zhruba 19,5 roku.

9. Řekla jsem si, že si ostříhám obočí.

A nebyl to dobrý nápad. Myslím si, že můj výraz na této fotce mluví za vše. Teď si budu muset nějakou dobu počkat, až mi zase doroste a už nikdy to neudělám.

10. Těšil jsem se…

Tato fazolová směs se pomalu vařila dva dny. Když už byla skoro hotová, hrnec explodoval a skončilo to takhle. Hrnec v pr*eli, jídlo v pr*eli a moje nervy taky.

11. Tohle auto je bezporuchové!

Co jiného se vám může ráno stát s autem, že ho nenastartujete? No například to, že se vám utrhne klika od něj. Na první pohled se jedná o nějaké větší auto, u kterého byste něco takového fakt nečekali.

12. Tento chleba byl ve slevě.

A po rozkrojení jsem pochopila proč. 😀 Ale budu to brát pozitivně, alespoň si teď můžu udělat plněný chleba bez nutnosti vlastního vydlabávání.

 

Osud nás občas zkrátka musí takto profackovat, i když si někdy říkáme, za co to je, že jsme v poslední době nic špatného neudělali. Musíme se smířit s tím, že i takové okamžiky k životu patří a kdyby bylo všechno jenom růžové, tak by to asi bylo i trochu zvláštní.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama