in

Tajemný profil varuje Čechy! Co se stane 2. prosince 2023?

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud se pohybujete aktivněji na sociálních sítích, určitě jste si všimli profilu s názvem 2.12.20233 nebo také jen 2. prosince. O co vůbec jde? Má v tom prsty Kazma? Nebo jde opět jen o nepovedený projekt jako byla Dana? Lidé se nemohou dočkat.

„Nezáleží na tom, jaký máš pohled na svět. Nezáleží na tom, kde bydlíš, kde pracuješ a jaké máš plány. Ať už jsi manažer, dělník, politik nebo popelář, tak tohle se týká úplně každého. Proto buď pozorný. Sleduj, co se stane. Protože všechno se změní 2. prosince,“ zaznívá z videa, které před pár dny zalarmovalo nemálo Čechů.

Není to totiž tak dávno, co na Youtube (2. prosince) i Tiktoku (2.12.20233) vznikl záhadný profil podobných jmen, který nejen s komentujícími pod videi aktivně komunikuje, ale také neustále odkazuje na oficiální stránku projektu 2prosince.cz. Údajně právě tam se onoho osudného dne diváci všechno dozví. Dozví se něco, co nám zcela změní život.

@2.12.20233 2prosince.cz neni jenom datum #prichazi #budpripraveny #datum #kalendar ♬ Scary music horror mystery(1040775) – parts di manta

Nic konkrétního nám ale ve svým komentářích nezanechal. Není se proto čemu divit, že se internetem linou nejrůznější konspirační teorie. Někteří si myslí, že v tom má opět prsty Kamil “Kazma” Bartošek, který je podobnými propracovanými vtípky známý.

@2.12.20233 všechno se změní. již brzy. 2prosince.cz #vsechno #zmena #priprava ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

Padaly však i názory, že by mohlo jít o podobný projekt, jakým byla datová schránka “Ahoj, já jsem Dana”, která dopadla všelijak, ale rozhodně ne úspěšně. Můžeme však v komentářích najít i tipy na svrhnutí vlády, odhalení života v simulaci či úvahy nad 3. světovou válkou.

@2.12.20233den “D” už je velmi blízko! Sleduj 2prosince.cz

♬ původní zvuk – 2.12.2023

Kde je nakonec pravda a co nás za pár dní zřejmě čeká? Zdá se, že na to si opravdu budeme muset počkat. Profil sice se svými sledujícími komunikuje, ale i jeho odpovědi jsou stejně záhadné a konkrétně nic neříkající jako záhadná videa. A co si o tom myslíte vy? Na co se asi tak můžeme těšit?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.cz

Reklama