in

Soud rozhodl: Andrew Tate stráví ve vazbě dalších 30 dní.

Andrew Tate
<a href="https://twitter.com/ShaykhSulaiman/status/1616817729440481281/photo/1
Reklama

Andrew Tate obdržel další ránu. Po téměř měsíci odseděném ve vazbě si odsedí dalších 30 dní. Soudce tak rozhodl, ačkoliv nebyly žádné nové důkazy ohledně vyšetřování údajných znásilňování. 

Jeden z nejkontroverznějších Američanů současnosti, Andrew Tate je společně s jeho bratrem obviněn ze sexuálního napadení a znásilňování několika dívek.

Nedávným rozhodnutím soudu bylo propuštění měsíc po jeho zatčení. Podle všech informací bude ale v pátek soudní verdikt prodloužen o dalších 30 dní, jelikož policie pokračuje v investigaci tohoto případu. Jedná se už o druhé prodloužení, protože prvním rozhodnutím byla vazba na 24 hodin.

Kvůli značnému riziku, že by se oba bratři mohli po propuštění přestěhovat do země, odkud není povoleno vydávání zadržených osob bylo minulý týden zavrženo jejich odvolání proti druhému prodloužení.

V posledním rozhovoru BBC ohledně bratrů Tateových jejich právníci dokonce potvrdili, že žalobci v jejich žádosti o prodloužení doby zadržení nevydali žádné nové důkazy. Podporovatelé a fanoušci na sociálních sítí ihned rozjeli teorie o tom, že by se mohlo jednat o jakousi formu korupce.

Čerpali jsme z: metro.co.uk

Reklama