in

Snapchat jako nové OnlyFans? “Kreativita” nezletilé opravdu překvapuje!

instagram.com pixabay.com
Reklama

Když se řekne OnlyFans, tak si určitě všichni z vás jako první vybaví platformu, na které se lidé bez ohledu na pohlaví či vzhled zveřejňují a prodávají sami sebe. Působení na této síti je však podmíněno věkem, který musíte prokazatelně doložit ofocením dokladu totožnosti. Nezletilí si tak našli kličku! 

14.12. 2022 vydal Sibiřan na svém reakčním kanále video, které naráží na závažný problém. Jak už jsme říkali v úvodu, jelikož je vstup na OnlyFans podmíněn věkem a lidská kreativita nezná mezí, tak si konkrétně jedna nezletilá slečna našla způsob, jak vytvořit nové OnlyFans ze Snapchatu!

Celý její “business plán” spočívá v tom, že pod podmínkou zaslání 100Kč přes PayPal vám dá přístup na osobní extra účet na Snapchatu, kde zasílá a zveřejňuje svůj 18+ kontent. Velkým problémem však je, že dotyčné tiktokerce je pouze 16 let. Dochází tu tak hned k několika trestným činům!

Díky jejímu věku se tak lidé, kteří si její obsah kupují, dopouští trestného činu a to konkrétně držení a šíření dětské pornografie. Navíc, její činnost na sociálních sítích by se dala klasifikovat jako podnikání. Jedná se totiž o “soustavnou samostatnou činnost provozovanou za účelem zisku,” kdy na to podle zákona musíte mít živnostenské oprávnění. Nemluvě o tom, že zisky z takového “podnikání” se musí danit.

Ať už dotyčnou vede k tomuto přivydělávání cokoli, tak by bylo dobré, aby se zamyslela nad možnými následky svého chování. Nejenom, že si tímto může zničit budoucnost a ohrožuje samu sebe a předplatitele, avšak i své rodiče staví do velkých problémů. 

Co si o tomto problému myslíte vy, dámy a pánové? A co byste dělali, kdybyste zjistili, že vaše dítě dělá něco takového?

Tématem jsme se inspirovali z youtube.com, altaxo.cz a antiyoutuber.com

Reklama