in

S mazlíčky není nikdy nuda! 10+ fotek, které jsou toho důkazem.

reddit.com reddit.com
Reklama

Dalo by se říct, že vychovávat domácí mazlíčky je podobné, jako vychovávat domácí děti. I když je to někdy náročné až vyčerpávající, jinak nás to baví a přináší nám to radost. Spoustu lidí ve stejný čas vychovává jedno či více dětí a jednoho či více mazlíčků, a o to víc si to užívají. My se však nyní zaměříme primárně na mazlíčky. Pokud chováte psa, kočku, křečka, ještěrky a nebo cokoliv jiného, tak určitě uznáte, že v naprosté většina případů s nimi rozhodně není nuda. Následující skupina fotek toto jenom potvrzuje!

1. Prostě ideální soužití.

Jak praví jedno moudro, nejlépe si budete rozumět s lidmi, kteří trpí stejnou psychickou poruchou, jako vy. Tím se očividně řídí i tento pes a kočka. 😀

2. Čeká na oheň.

Naše kočka Lucy s oblibou sleduje plápolající oheň v krbu. Těší se, až bude zase zapálen a už na to netrpělivě čeká.

3. Ryba je kámoš, ne žrádlo.

Některé kočky, které jsou v domácnosti s akváriem se často snaží se do něj dostat a nějakou rybu si ulovit. Tato je ale vychovaná a jen se dívá.

4. Byly slyšet podivné zvuky.

V kuchyni jsem slyšel zvláštní zvuky, ale nikde jsem nic neviděl. Pak jsem se podíval do šuplíku na příbory a hned mi to bylo jasné.

5. Třídění oblečení.

Náš koš na prádlo je rozdělený na dvě části pro světlé a tmavé. Naše kočky to očividně pochopily a samy se podle toho roztřídily.

Reklama

6. Pohodlí je důležité.

I když sedíte na ne úplně pohodlném místě, je dobré si to pohodlí udělat. Tato kočka o tom ví své a taky tak činí.

7. Sedí jí skvěle.

Upletla jsem šálu pro mojí fenku. Měla jsem obavy, aby jí seděla ale sedí jí na jedničku, tak snad je i pohodlná a nikde neškrábe.

8. Lednička jako klimatizace.

Lednička nemusí sloužit pouze pro chlazení potravin, využít se dá třeba také jako klimatizace. Zde můžete vidět názornou ukázku.

9. Šála z hada?

V tomto chladném počasí se šála určitě hodí. Šála z hada je sice dost neobvyklá, ale jak se říká, proti gustu…

10. Ráda snídá se mnou.

Je fajn, když nemusím snídat sama, tato malá fenka, která byla nedávno zachráněna a nyní je jí 13 týdnů, snídá každé ráno se mnou.

11. Zvláštní způsob sezení.

Nedávno jsem si adoptoval kočku. Docela mě pobavil způsob, jakým sedí, docela mi tím připomíná surikaty.

12. Tomu se říká hlídač.

Pejsek nejspíš poznal, že malý má hlad a prosebným pohledem říká o to, abychom ho nakrmili. Zkrátka hlídač, jak má být.

 

Pokud doma chováte nějakého mazlíčka, možná jste ho v některé z těchto fotek i viděli, protože spoustu takových kousků je jim podobných. I když to však vidíme po několikáté, stále nás to dokáže rozesmát a pobavit!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama