in

Raper Kanye West si nechal vytrhat zuby! Co má místo nich a kolik ho to stálo?

instagram.cominstagram.com
Reklama

Kanye West je prostě svůj. Někdo by řekl divný, ale v dnešní době je to relativní pojem. Je veřejně známo, že své partnerce nařizuje co má nosit. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby to bylo normální oblečení. Jenže ona ho poslouchá a chodí skoro nahá a to i do společnosti. Nebo s latexovou kuklou na obličeji. Nyní raper šokoval tím, že si nechal vytrhat své zuby aby mohl mít titanové. Kolik za ně dal?

Kanye West se zkrátka honí za luxusem. A je to čím dál bizardnější. Jeho další výmysl a chlouba je speciální vychytávka ve formě titanové zubní náhrady. Ale není to jen tak. Kvůli tomu aby si mohl dát na první pohled stříbrný chrup si musel nechat vytrhat své vlastní zuby. Tato procedura ho stála 850 000 dolarů, což je v přepočtu přibližně 20 milionů korun.

pixabay.com

Svým novým úsměvem se Kanye West pochlubil na sociálních sítích. Tam teď jinak nejvíc vystavuje svou spoře oděnou přítelkyni. Také byl zachycen při rozhovoru se svým kamarádem Chrisem Rockem a svou přítelkyní Biancou Censori, kde se jeho chrup jen blýská. Celý desing si navrhl on sám jak potvrdil zdroj Daily Mail.

Raper si svůj nový vzhled užívá a přirovnává se k herci Richardovi Kielovi, který již zemřel. Tomu se díky jeho chrupu přezdívalo “zub” a vypadal téměř stejně jako ten Westův. Herec Kiel si zahrál mimo jiné záporáka v Jamesi Bondovi. Zuby si udělal z chromu proto, aby svou roli povznesl na vyšší úroveň, což se mu také povedlo. Ostrými zuby mohl překousat téměř vše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ye (@kanyewest)

Kanye West je kontroverzní téměř ve všem co dělá. Fanoušci jeho přítelkyně si myslí, že u něj Bianca trpí. Zpěvák jí nařizuje nosit velmi sporé oblečení a chce aby se v něm pohybovala, natáčí jí a pak videa dává na svůj profil na Instagramu. Fanoušci v komentářích nechápou. Bianca je totiž už na veřejnosti už skoro nahá.
Čerpali jsme z extra.cz
Reklama