in

Psí školka. Čtyřnohé miláčky sváží speciální minibus.

instagram.com instagram.com
Reklama

Už jste slyšeli o unikátní psí školce na Aljašce? Tato psí školka se nachází v městečku Skagway. Školka je hitem sociálních sítí. Především díky tomu, že čtyřnohé mazlíčky sváží speciálně upravený minibus.

@mo_mountain_mutts You guys asked to see the dogs getting on the bus #foryou #dogs #puppybus #alaska ♬ original sound – Mo_Mountain_Mutts

Každý pejsek má své sedadlo s bezpečnostním popruhem. Podle provozovatelky školky Mo Thompsonové je školka populární také díky tomu, že do ní chodí různé rasy pejsků. Každý si najde svého oblíbence a s tím se ztotožní.

@mo_mountain_mutts Dog Vlog, you can catch the pick up for this walk a few videos prior to this one #dogs #hikingwithdogs #complimentaryliver ♬ original sound – Mo_Mountain_Mutts

Jak vlastně taková psí školka začala? “Všechno přitom začalo naprosto nenápadně – během přestávky na oběd jsem pomáhala s venčením psa jednomu kamarádovi. Postupně se ale přidávali další jeho známí a známí těchto známých. Najednou jsem zjistila, že venčím čtyřicet psů a můžu si rovnou otevřít firmu, směje se Mo Thompsonová. A tak si psí školku založila.

@mo_mountain_mutts Treats on the walk for recall and picture #huddleup #dogs ♬ original sound – Mo_Mountain_Mutts

Každé ráno se svým manželem naloží psy do dvou mikrobusů a jedou s nimi na procházku za město. Aby mezi psy nevznikali problémy, jsou rozděleni dle chování a povahy. Na přání majitelů manželé psi i cvičí. Na procházce psi fungují bez vodítka. Vzhledem k tomu, že je již manželé Thompsonovi znají, nevznikají žádní problémy. Líbila by se Vám taková psí školka pro Vašeho miláčka?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mo Mountain Mutts (@mo_mountain_mutts)

Inspirovali jsme se na zvířecí zprávy

Reklama