in

Příroda je prokazatelně DĚSIVÁ! Top 20 fotek, které bychom raději NEVIDĚLI.

reddit.com reddit.com reddit.com
Reklama

Slunce svítí, ptáci cvrlikají a život celkem i snadno plyne. Takto poměrně spousta lidí přírodu vnímá. My to ale dnes všem zkazíme. Matka příroda není vůbec jen milá a přívětivá, jak je nejčastěji prezentována. V dnešní galerii uvidíte, že je v jistých směrech divná a strašidelná.

1. Takto velryby spí.

View this post on Instagram

In 2008 a team of researchers suggest that, unlike other cetaceans, sperm whales (Physeter macrocephalus), Vulnerable (IUCN)appear to enter short, but periodic, bouts of sleep throughout the day — an observation that Kaplan says could hint that sperm-whales are actually "the least sleep-dependent mammals known." Whow another record for them!!!! Photograph taken under permit during Wildlife Photo Tour to Dominica with www.banfi.ch #Caribbean #Mares #spermwhale #whale #happy #freediving #free #freediver #apnea #followme #smile #style #Canon #me #tbt #cute #wildlife #follow #Instagram #love #beautiful #instagood #sperwhale #photooftheday #bestoftheday #amazing #look #instalike #girl #natgeo100contest

A post shared by Franco Banfi (@francobanfi) on

2. Poměr velikosti dospělého Orla Bělohlavého a Vlka Šedého.

reddit.com

3. Včely zabíjejí nepřátele tím, že se na ně vrhnou v hejnu a zvýší jim jejich tělesnou teplotu natolik, že je uvaří zaživa.

reddit.com

4. Vaše šance být kousnut žábou jsou nízké, ale ne nulové.

reddit.com

5. Když uslyšíte hluk, neotevírejte hned okno.

reddit.com
Reklama

6. Co přesně se tu stalo nikdo neví.

reddit.com

7. Velikost orlích drápů v poměru s lidskou pěstí dospělého muže.

reddit.com

8. Vždy zkontrolujte každé místo.

reddit.com

9. Zelné pole v Japonsku vypadá jako snůška vajec od Vetřelce.

reddit.com

10. Sphynx kočka bez očí.

11. Co byste dělali vy, kdybyste tohle našli v domě?

reddit.com

12. Naprosto běžná věc v Indii.

reddit.com

13. Vyschlá žába, ve které bydlí pavouk.

View this post on Instagram

Null and Void • ???? by @shanubis What actually happened here is anyone's guess. I think we can all agree that both the spider and the frog, who I would assume tried to swallow the spider, are very dead. Maybe the spider was actually fighting back against the frog and bit the inside of its mouth, killing the frog and dooming the spider because the frog had already swallowed it enough to make escape impossible. Or maybe this was a new type of frog/spider hybrid that dried out before it could get back to the safety of the water. Or maybe we're all living in a simulation and none of this exists and we should all stop worrying about shit that doesn't matter because we'll all eventually die and realize that we should have taken better care of each other because in every version of this simulation we fuck it up the exact same way like groundhog day and the only way to break the loop is to help one another. Or maybe it happened in the exact way it looks like it happened. Thanks for coming to my TEDtalk

A post shared by Nature Is Metal (@natureismetal) on

14. Silná bouře doslova zvedla a přesunula cestu.

reddit.com

15. I chobotnice mají zuby!

reddit.com

16. Obří zmutované vosy požírající obří pavouky? Co se to tu sakra děje!

reddit.com

17. Takto vypadá lidská noha po kousnutí od Chřestýše západního.

reddit.com

18. Žil jsme 5 let s tímto nad hlavou.

reddit.com

19.  Velmi jedovaté houby vyrůstající z mrtvého těla zvířete. Jak ještě více nám může dát příroda najevo, že je nebezpečná?!

imgur.com

20. Tak tam by nás nikdo nedostal.

reddit.com

Dámy a pánové,… musíme uznat, že jsme čekali opravdu cokoli, ale některé snímky byly i na nás moc. Hned jsme přehodnotili veškeré naše názory na matku přírodu. Lidé ji vždy prezentovali jen jako tu optimistickou část života, ale my jsme vám dnes ukázali, že k tomu všemu patří i ta temnější část smrti a nebezpečí. Tak co? Jak se cítíte?

Čerpali jsem z boredpanda.com

Reklama