in

Příběh Terezy (36): Manžel si z ničeho nic oblíbil uklízení. Důvod by mě ani ve snu nenapadl…

pixabay.com
Reklama

Jak to tak bývá ve většině domácností, i v případě Terezy bylo na ní, aby uklízela doma právě ona. Jejího manžela to nikdy nebavilo a když musel uklízet, vždy to odfláknul. Z ničeho nic ale nastal zlom a začal se sám dobrovolně zapojovat a to konkrétně do vysávání. Co však za tím vším stálo, by ji ani ve snu nenapadlo.

Úklid.

Můj manžel, který nikdy předtím neuklízel, se začal nečekaně angažovat v domácích pracích. Bylo to období, kdy byl doma na nemocenské. Pracovala jsem denně a přicházela jsem domů unavená a připravená si jít tak leda lehnout a rozhodně ne uklízet. A tak na mě jednoho dne čekalo překvapení.

Všude bylo uklizeno, vysáto a všechno vypadalo, jako by tudy přešla kouzelná víla. A můj manžel stál s vysavačem v ruce a usmíval se. Zpočátku jsem byla nadšená a velmi překvapená jeho snahou. Připadalo mi to jako milý gesto, že se rozhodl mi pomoci s domácími pracemi, zvlášť když byl doma. Pochválila jsem ho a poděkovala za jeho pomoc.

pixabay.com

Tak takhle to je?

Pak ale přišel ten moment, který převrátil veškeré mé mínění o mém muži a to totálně naruby. Jednoho dne jsem se z práce vrátila dříve, než bylo obvyklé. Měla jsem všechno hotové a taky spoustu přesčasů, takže nebyl důvod v práci déle setrvat. Vyrazila jsem proto k domovu.

Už před dveřmi jsem slyšela zvuk vysavače. Otevřela jsem dveře s úsměvem na rtech, připravená ho pochválit za jeho pracovitost, ale na to, co jsem uviděla, jsem nebyla připravená. Můj manžel seděl na pohovce s vysavačem mezi nohama a hadicí na vysávání v rozkroku.

Zakláněl hlavu slastí a očividně mě přes hučení vysavače neslyšel. Rychle jsem proto vycouvala ze dveří a nevěděla, jestli se smát nebo být naštvaná. Tohle dělá pravidelně? Má snad sexu málo? Nebo je mu tohle příjemnější? A mám se přiznat, že jsem viděla, co dělá? Obávám se, že potřebuji radu.

Reklama