in

Příběh Karolíny (21): Přítel mě podvedl přímo přede mnou, ale nepamatuje si to.

pixabay.com
Reklama

Karolína a její přítel Andy byli odjakživa punkáči. Poznali byste to na nich nejen podle vzhledu, ale také chování. Možná proto je to k sobě táhlo. Měli hodně společného. Jejich životní styl byl odlišný a to se jim líbilo. Čas od času si z párty přivedli slečnu, se kterou strávili noc. Jednou se to však nepovedlo tak jak mělo.

Na stejné vlně.

Andyho jsem potkala v prváku na vysoké. Druhý rok jsme spolu začali bydlet a bylo to super. Užívali jsme si jak jen to šlo. Byli jsme tak zamilovaní. Každý kdo nás potkal říkal, že jsme dokonale sladění a stvoření jeden pro druhého. Podle mě to trochu přeháněli, ale dobře se to poslouchalo.

O zkouškovém jsme byli trochu nervní, ale to se dá pochopit. Když to pak bylo za námi, chtěli jsme to společně oslavit. Přece jenom jsme udělali všechny zkoušky a to se nestává každý den. Minulý rok jsme dost opakovali oba dva a tak nás to dost překvapilo, že to letos vyšlo takto najednou.

Osudové rozhodnutí.

Na osud jsem věřila vždycky, ale dnes už to vidím jinak. Bohužel. Náš životní styl se pojí také s tím, že si občas zpestříme milostný život. Většinou to bylo tak, že jsme šli na párty a tam jsme si společně sbalili nějakou cizí slečnu. Tu jsme si pak dovedli na byt a dál jsme postupovali přesně podle pravidel.

pixabay.com

Když máte ve fungujícím vztahu chuť na trojku, měli byste se předem na všem dohodnout. Pokud ne, může to skončit velmi špatně. Hlavně pro váš vztah. My jsme se vždy domluvili na všem společně a hlavní pravidlo bylo, že se musíme zapojit všichni najednou. Neexistovalo, že by jeden nebo druhý byl se slečnou sám. Šli jsme do toho společně. Vždycky.

Chyba.

Párty probíhala jako vždycky v našem oblíbeném klubu. Dali jsme si společně pár panáků a piv. Celý večer jsme se nemohli shodnout na výběru naší společné partnerky na jednu noc. Nakonec to vyhrála jedna blondýnka s dlouhým copem. Ten nás fascinoval oba dva. Dalo by se s ním vymyslet věcí… ale samozřejmě jen s jejím souhlasem. Jmenovala se Zuzka. Pěkné jméno.

Ze začátku se jí náš nápad úplně nezamlouval, protože byla čerstvě po rozchodu, ale nakonec se k nám přidala. Cestou k bytu jsme ji řekli naše pravidla a ona byla pro. Noc probíhala skvěle. Bavilo nás to všechny tři a všichni tři jsme si přišli na své. Bylo horko a v posteli nebylo dost místa pro všechny tři a tak jsem po skončení hrátek řekla, že si lehnu na zem vedle postele. Ti dva byli na mol a už mě nevnímali. Usnuli.

pixabay.com

Probuzení.

Taky jsem byla dost opilá a netrvalo dlouho a usnula jsem. V noci mě probudilo něco zvláštního. Když jsem se trochu více probrala, zjistila jsem, že jsou to zvuky. Vrzání postele vedle mě. Že by se Andy nebo Zuzka převalovali? Nechápala jsem. A pak jsem uslyšela tiché sténání. Pak hlasitější. To snad ne! Oni si to normálně rozdali beze mě! To je proti pravidlům..

Nevěděla jsem co mám dělat. Přidat se? Budou to vnímat? Odešla jsem ven. Musela jsem na vzduch. Když jsem se pak asi za hodinu vrátila, už spali. To nejhorší však přišlo ráno. Hned jak se Andy vzbudil, jsem na něj udeřila, že co se to dělo. Nechápal. Nepamatoval si to. Podvedl mě přímo přede mnou a vůbec o tom neví! Prý se mi to asi zdálo. To snad nemyslí vážně?

Reklama