in

Příběh Jaroslava (25): Domluvil jsem si rande přes Tinder. Doteď mám kvůli tomu problémy s erekcí.

pixabay.com
Reklama

Nezadaný Jaroslav se rozhodl, že než si po nedávném rozchodu najde stálou partnerku do konce života, tak si trochu užije. Dal proto na rady kamarádů, aby si přes Tinder našel známost na jednu noc. Avšak ne jen tak ledajakou. Doporučovali mu ženy, které jsou nejméně o 10 let starší, než je právě Jaroslav. Kdyby však věděl, co ho čeká, nikdy by je neposlechl.

Osudové rozhodnutí.

Jsem už asi měsíc po rozchodu a tak je u nás v práci běžné, že se s kamarády nebavíme o ničem jiném, než kdo objevil jakou kost a jak dobře si s ní večer užil. Pro mě bylo tohle do nedávna ještě poměrně citlivé téma, avšak podle nich bych už měl toho “celibátu” zanechat a začít si užívat svobody.

Pár večerů jsem nad jejich slovy přemýšlel a rozhodl se, že bych je měl přeci jen poslechnout. Koneckonců, jsem mladý a plno věcí jsem ještě nevyzkoušel. Tak proč se do toho nepustit? Přítelkyni už nemám a než si nějakou další stálou najdu, mohl bych si splnit alespoň nějakou šílenost.

Postarší žena.

Další den v práci bylo co probírat. Kolegové mi hned začali radit, co dělat a nedělat, koho si vybírat, na co si dávat pozor, a tak dále. Ve finále se ale shodli na jednom verdiktu. “Stáhni si Tinder. Najdi si ženu, která je alespoň o 10 let starší než ty. Takové kousky jsou zkušené a hochu,… nebudeš chtít věřit vlastním očím, co všechno s tebou za jednu noc dokáže.”

Celý navnaděný jsem si ještě toho večera aplikaci stáhl a začal prohlížet profily žen. Asi po hodině hledání jsem našel tu pravou. Vnadná blondýnka Michaela s křivkami jako Pamela Anderson, milým obličejem a podle fotografií velmi opečovávaná, věk: 40 let. Neváhal jsme ani chvíli a hned jsem ji napsal zprávu.

Den D.

Telefon jsem odložil a šel do koupelny. Nepočítal jsem, že by mi hned odpověděla. Byl jsem proto velmi překvapen, když na mě po koupeli čekala odpověď. Vyměnili jsme si spolu pár řádků a jelikož zněla jako upřímná žena, chtěl jsem k ní být fér. Řekl jsem jí proto pravdu, co přesně hledám na této aplikaci a ona s tím kupodivu neměla žádný problém. Ba naopak odpověděla, že se toho moc ráda ujme a klidně nám připraví romantickou večeři u ní doma. A tak jsme si domluvili datum.

O týden později jsem už čekal s kytkou před panelákem. Zazvonil sem a z interkomu se ozval krásný hlas, ať jdu do 4 patra, že mi nechá dveře do bytu pootevřené. Celý nervózní jsem vyšel nahoru, otevřel dveře do bytu a uviděl ji. V ten moment jsem myslel, že asi uteču…

pixabay.com

Nemilé překvapení.

V chodbě stála žena, která rozhodně nevypadala jako ta z fotografií na Tinderu. Natupírované blond vlasy zničené peroxidem s umělými příčesky, odrostlé rudé gelové nehty, obličej schovaný pod vrstvou těžkého ušmudlaného make-upu s postavou amatérské sumo zápasnice. Plnoštíhlé ženy mi nikdy nevadily, ba naopak, ale v tomto případě mi bylo vážně do pláče, protože jsem věděl, k čemu jsem se upsal.

Po snězení večeře a vypití 2 sklenic vína jsme se přemístili do obýváku, pustila romantickou hudbu do pozadí a začala mě hladit po stehnu. I když to bylo z mé strany vynucené, nechtěl jsem ten večer kazit a začali jsme se líbat. S jakýmkoli dalším postupem mé tělo ale nesouhlasilo. I když se snažila sebevíc, prostě se mi nepostavil…

Po půl hodině snažení jsem se jí omluvil, že mi není dobře už od rána a že to budeme muset odložit. Odjel jsem domů jak nejrychleji to šlo a šel se hned okoupat, abych ze sebe smyl její parfém. Takhle trapně jsme se v životě necítil.

Nejhorší na tom všem bylo nejen to, že jsem celý ten příběh musel převyprávět natěšeným kamarádům v práci, ale také fakt, že dodnes mám při pohledu na ženu problém s erekcí.

Reklama