in

Pobavili nejenom své PÁNÍČKY! 10+ PSŮ a KOČEK, kteří vás rozesmějí svými VÝRAZY.

reddit.com reddit.com
Reklama

Psi a kočky samozřejmě mají, stejně jako lidé, emoce. Kočky je sice tolik neprojevují, ale pokud se jí například líbí, jak jí hladíte, dává to najevo předením. U psů je to však jiné a ta radost, když se vrátíte po dlouhém dni domů nebo když jdete na procházku je znatelná. A ačkoliv i při projevování emocí jsou jejich výrazy v obličeji víceméně neutrální, neplatí to vždy, což potvrzují i následující zábavné snímky!

1. Fakt to musím nosit?

Ten výraz odpovídá výrazu, který jsme měli, když nás naše maminka jako malé navlékla to svetru, který svědil. Moc se nám to nelíbilo, ale pro maminku bylo hlavní, že nám bylo teplo.

2. Budeš držet dietu!

Svojí kočce jsem řekl, že bude mít dietu. Na to se zatvářila nějak takhle, takže si všichni můžeme domyslet, co si o tom myslí a jak k tomu přistoupí.

3. Nechci nosit ponožky…

Dávat psovi ponožky je už od základu takové zvláštní. Některému se to sice může líbit, ale tenhle mezi ně s tím svým vyděšeným výrazem asi patřit nebude.

4. To je zase den…

Takový ten pocit, když jdete do práce po čtyřech hodinách spánku. Více času pak strávíte zíváním, než samotnou prací.

5. Co mě budíš?

Všichni nesnášíme, když nás někdo budí v moment, kdy vstávat nemusíme. Hlavně, pokud se nám zrovna zdá nějaký napínavý sen.

Reklama

6. Typické holky na záchodě.

Neil Armstrong vyfotil na Měsíci pět fotek. Holky když jdou na záchod, tak jich často vyfotí několik desítek, na nichž se tváří například takto.

7. Co to je?

To překvapení, když vyleze zpoza gauče a vidí nějakou divnou zelenou věc. No jo, bude slavit svoje první Vánoce.

8. Zkouší, kam se vejde.

To si takhle v klidu sedíte na záchodě a najednou vidíte vaše kotě, jak se takto plíží podél stěny ve stoje. Nejspíš zkouší, kam se ve stoje vejde.

9. Ne všechny chytají myši.

Většina koček chytá myši, ale nemusí to být jediná havěť, na které si pochutnají. Třeba takové ještěrka, to může být pro některé kočky lahůdka.

My cat caught a lizard and had no idea how to proceed

10. Nerozlučná dvojka se vším všudy.

Nechat si vyrobit potisk svého mazlíčka, proč ne. Ale dát svému oblek se svojí podobiznou, tak to už skutečně stojí za to!

Why do you embarrass me human

11. Tohle žrát nebudu!

Zatímco minule byla na dietu teprve upozorňována, tak tato kočka již zřejmě zdravou verzi svého oběda dostala. A opravdu se jí to nelíbí.

12. Takové to, když nevíte.

Občas to zažije každý z nás. Nudíme se, ale zároveň nás nenapadá absolutně nic, co by nás zrovna bavilo. Prostě jen koukáme do blbu a přemýšlíme o životě.

 

Jejich výrazy opravdu mluví za vše. Sice nevíme úplně přesně, co se jim honí v hlavě, ale z velké části si to můžeme domyslet, hlavně také proto, že to známe i z vlastní zkušenosti. 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama