in

Pobavili celou svojí rodinu! 10+ amatérských komiků.

imgur.com reddit.com
Reklama

Být komikem nemusí být vždy úplně jednoduché. To, co vy vidíte jako hotové představení nebo video sice může působit, že byste to i vy zvládli levou zadní, ale ve skutečnosti za tím může být několik hodin práce. Úspěšní komici si však můžou, ať už prostřednictvím televize, divadla, YouTube či jiných sociálních sítí, slušně vydělávat, protože lidé se vždy rádi pobaví a díky tomu i odreagují. Dnes si ukážeme několik bavičů-amatérů, kteří se tím sice neživí na profesionální úrovni, ale pobavili celou svojí rodinu a díky těmto fotkám mohou nyní i vás!

1. Skvělá fotka!

Stačilo, abychom na fotografii malého syna přidělali speciální průhlednou desku. Z takové fotky by se klidně mohlo stát i nějaké meme.

I’m willing to let my son become a meme

2. Líbí se vám tato kolekce?

Dnes jsem podstoupil vasektomii, tak mi manželka upekla pár perníčků. V první chvíli jsem nevěděl, jak reagovat, ale nakonec to asi vezmu s humorem.

3. Syn jí záviděl.

Můj sedmnáctiletý syn záviděl svojí malé třídenní sestřičce, že je takto zabalená, a proto se tak zabalil také a hned vedle ní.

4. Nějaká laciná parodie?

Na první fotce můžete vidět tátovu odpověď na facebookovou fotku mé sestry, která je na druhé fotce. Není to tedy laciná, ale dost povedená parodie!

5. Staré dobré dětství.

Dětská léta už nám sice nikdo nevrátí, můžeme si je však připomenout díky fotkám a když už máme nějakou oblíbenou, tak jí třeba i předělat do současné podoby.

So my brother and I did this for our mom, she cried

Reklama

6. Photoshop level. babička.

Nelíbilo se jí, jak vypadají její nohy na této fotografii, a proto se rozhodla, že tu malou část s nimi jednoduše vystřihne.

7. Dárek od dcery a jejího manžela.

Když uviděli v obchodě tuto figurku, hned si vzpomněli na mě a museli mi jí koupit. Skutečně je mi dost podobná!

8. Dcera má někdy skvělé nápady.

Tentokrát se rozhodla, že se takto namalujeme, vezmeme si zbraně a vystrašíme mamku, až přijde z práce. Že já blbec jí v tom ještě podporuju!

9. Sestra a její malování.

Chtěla namalovat Miley Cyrus, ale ve finále to vypadá spíš jako Nicolas Cage. 😀 Alespoň, že je to vtipné.

10. Ve čtyřech letech make-up?

No uznáváme, že je to asi celkem brzo, na druhou stranu, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš a jednou se jí to určitě bude hodit!

My niece decided to do her own makeup today.

11. Brácha jako pirát.

Poté, co mi amputovali nohu, to pro mě nebylo jednoduché, avšak celá rodina mi byla oporou. Včetně bráchy, který za mnou do nemocnice přišel oblečený jako pirát. Díky brácho!

12. Moje neteř hlídá svého novorozeného bráchu.

Až kluk vyroste, tak buď bude milovat vlkodlaky a nebo je bude nenávidět a bát se jich. Nic jiného.

 

Jak vidíte, člověk ani nemusí být profesionální komik na to, aby dokázal pobavit! Navíc takové spontánní nápady někdy mohou mít mnohem víc do sebe, než to, na co se připravujete delší dobu. Proto je potřeba zvládat improvizaci a to nejen v případě bavičů, ale i dalších herců!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama