in

Pavel Novotný tvrdě trénuje na zápas s Alešem Bejrem! Fanoušky jeho tvrdá práce překvapila

instagram.com
Reklama

Starosta Řeporyjí tvrdě trénuje na jeho nadcházející zápas proti YouTuberovi Aleši Bejrovi. Jeho nadšení do tréninku je tak obrovské, že se z prvotního záporáka stává oblíbená postava. Po prvním týdnu tréninku je prý naprosto vyčerpaný, lidé mu však dávají pozitivní zpětnou vazbu, která ho žene kupředu. Novotného bude trénovat jeden z předních českých trenérů, což je pro něho obrovské plus. 

V současné době je téměř jasné, že se starosta Řeporyjí, Pavel Novotný, utká na nadcházejícím devátém galavečeru Clash of the Stars proti kontroverznímu influencerovi Aleši Bejrovi. Je zajímavé sledovat, že ačkoliv se k organizaci Bejr zachoval tak, jak se zachoval, většina sledujících stojí na jeho straně. Novotného totiž lidé nemohou vystát mnohem víc, než zmíněného Bejra. Novotný však tvrdě maká, aby Bejra v kleci porazil.

První týden tréninku spíše špatný. Svádím veliký boj s kouřením, naběháno méně než byl plán, ráno mě bolí nohy, potřebuji tejpy, ale 3,8kg dole!” sdělil svým sledujícím Novotný skrze své sociální sítě. K tumuto textu přidal také fotku sebe, jak vyčerpaný sedí v noci na lavičce. Ačkoliv si spoustu sledujících myslí, že Novotný nemá proti Bejrovi sebemenší šanci, ten jim jeho tréninkem ukazuje naprostý opak. Novotný si nakoupil vybavení včetně boxovacího pytle a švihadla a opravdu na sobě začal makat. Jeho ambice pro vítězství jsou očividně mnohem vyšší, než Bejrovy, což mu klidně může zaručit vítězství.

Ačkoliv zpočátku Novotného téměř nikdo nemusel, v současné době mu sledující posílají pozitivní zprávy. “Bude to výborný, neboj. První dva měsíce jsou vždycky nejhorší. Pak to najednou začne být lepší a lepší. Držím palce! Nevzdávej to, Pavle. Fakt dobrej, že jste se do toho takhle pustil. Pavle, ty mu to nandáš!” píší nadšení fanoušci do komentářové sekce. Novotnému se dokonce s nabídkou trénování ozval známý český trenér Ondřej Hutník, jehož nabídku Novotný ihned přijal. Pavel je přesvědčený, že pokud bude tvrdě trénovat, jistě Bejra za pouhé dvě kola vypne.

Reklama