in

OnlyFans modelka, která neexistuje? Seznamte se k Claudií!

reddit.com pixabay.com
Reklama

Pokud se v dnešní době aktivně pohybujete na internetu, určitě jste již slyšeli o OnlyFans a vydělávání na odvážném kontentu. Vlastně je to velmi jednoduché a rychlé. Jen se vyfotíte, fotku zveřejníte, zpropagujete svůj profil na jiných sociálních médiích a pozornost je vaše. Co kdybychom vám ale řekli, že “existuje” žena, která vlastně neexistuje a přesto si svým tělem vydělává?

Dámy a pánové, možná jste tak trochu zmateni, ale nechte nás vám to vysvětlit. Jmenuje se Cl4ud14 (Claudia), mělo by ji být kolem 19 let a konkrétně uživatelé sítě Reddit z ní doslova šílí. Právě tam se totiž objevují její provokativní fotky na přilákání pozornosti. A čím si tak velkou pozornost vůbec zasloužila?

F19 Feeling pretty today 🙂
by u/Cl4ud14_ in Faces

Když opomineme fakt, že je to krásná mladá atraktivní dívka, hlavním překvapením je, že NEEXISTUJE! Možná si říkáte, jak je v tom případě možné, že existují její fotky? Za vším stojí umělá inteligence! Věřte nebo ne, celá osobnost této krásky je uměle vygenerovaná, stejně jako i konverzace s ní.

The real AI revolution
by u/HOLUPREDICTIONS in ChatGPT

Díky jejímu “původu” se tak na internetu rozpoutala horlivá debata protichůdných názorů. Zatímco se někteří lidé vztekají, že je to sprosté vydělávání peněz na lidech robotem, jiní ji zbožňují, nemohou se na ni vynadívat a ochotně za její tvorba platí i nadále.

A co říkáte na Claudii vy?

Tématem jsme se inspirovali na zive.cz

Reklama