in

Očekávání vs. realita? 10+ příkladů, které dokáží zkazit den.

reddit.com reddit.com
Reklama

V životě máme každý den nějaká očekávání. Někdy si to ani neuvědomujeme, ale i když se jedná o naprosto běžnou a banální situaci, kdy jdeme například nakoupit potraviny, tak podvědomě očekáváme, že bude vše v pořádku a nic nebude prošlé, zkažené atd. Samozřejmě očekávání se někdy od skutečnosti liší, což si v životě zažije každý a někdy je to bohužel negativní rozdíl. Pojďme se nyní podívat na několik takových rozdílů, o něž se lidé na internetu podělili!

1. Právě jsem to otevřel.

To, že výrobci chipsů nás odrbávají se vzduchem u sáčků je obecně známá věc, není však toto už trochu příliš?

2. Asi už taje.

Těšil jsem se na dobrou sušenku ve vzhledu malého roztomilého sněhuláka. Bohužel to vypadá, že již přišla obleva.

3. To má být ono?

Podle obrázku jsem očekával marshmelouny v čokoládě, zde je však obyčejná tabulka posypaná pár marshmelouny a to je vše.

4. Nejsou trochu unavení?

Na obrázku můžeme vidět poměrně veselý perníček, ovšem perníček, který je v balení, vypadá, že má za sebou již krušné časy a potřeboval by si minimálně odpočinout.

5. Něco mi tu chybí.

Objednala jsem pro kamarádku tento malý sukulentový stromek. Jak to však vypadá, chybí zde to hlavní, a to samotné sukulenty.

Reklama

6. Dodělej si to sám.

Objednal jsem si salát s mrkví. Netušil jsem však, že tu mrkev si tam musím ještě vmíchat, plus teda s množstvím to taky úplně nepřehnali.

7. To má být ten klaun?

Tenhle klaun je hodně smutný. Ani ne tím, jak se tváří, ale tím, jak vypadá, protože je to ta nejvíc osekaná verze oproti obrázku, co snad mohla být,.

8. Povedený mix.

Zaujal mě v obchodě tento mix jahod v čokoládě. Verze s hlavami sněhuláků vypadá, jako kdyby byli fakt na šrot a verze s ledem je také taková všelijaká.

9. Klasika…

Jaká to náhoda, že šperky jsou přesně v místě, kde je průhledná část. Proč tedy alespoň neudělali menší krabici? Pak by to určitě nenaštvalo zdaleka tolik lidí.

10. Stromek to nepřežil.

Koupili jsme si vánoční stromek namixovaný z bílé a hnědé čokolády. Vypadá to, že měl nehodu a vytáhli jsme ho takto zlomený.

11. Chudák SpongeBob.

Že se nestydí, takhle zmršit takovou skvělou animákovou postavu. Kdyby to viděli tvůrci SpongeBoba, asi by se zděsili.

12. Za tohle jsem dal 30 dolarů.

Koupil jsem si proteinový prášek. Za tu cenu jsem čekal, že bude krabice plná, ale mýlil jsem se.

 

Jak jste mohli vidět, ve všech případech to tentokrát nebyla chyba těch lidí, ale výrobců, kteří jim produkt pokazili a jediným možným řešením v tomto případě je reklamace, ačkoliv v některých případech se to určitě musí hůř dokazovat.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama