in

Nový typ rychlého občerstvení v Česku? Brzy se dočkáme nového řetězce!

instagram.com
Reklama

Když se řekne “rychlé občerstvení”, co si pod tím představíte? Když opomeneme pizzu a kebab, tak se na 100% určitě bude jednat o KFC, McDonald’s a případně i Burger King. A co když vám řekneme, že tuto svatou trojici v dohledné době doplní další společnost?

Popeyes. Celým názvem Popeyes Louisiana Kitchen je stejně jako například KFC americký řetězec rychlého občerstvení zaměřený na práci se smaženým kuřecím masem. Úplně první Popeyes restaurace byla založena v Louisianě v New Orleans roku 1972.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @popeyes

Pokud tedy máte rádi křupavé smažené kuře, tak se máte rozhodně na co těšit. Stejně jako ostatní společnosti z naší “svaté trojice” v branži rychlého občerstvení, i Popeyes nabízí hamburgery, kuřecí kousky s kostí i bez, zajímavé omáčky či dezerty. Liší se však tím, že ve svém menu mají i smažené mořské plody, které si můžete dát jak s hranolkama nebo dokonce i v hamburgeru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Popeyes Česko (@popeyes_cesko)

Kdy přesně se můžeme na první pobočku Popeyes těšit, ještě nevíme. Jistý je ale rok 2023, protože již vznikly oficiální Instagramové stránky Popeyes pro Česko. Co se lokality týče, tak se logicky bude jednat o nějaké větší české město. Mimo Českou republiku má v Evropě tento nový řetězec restaurací namířeno například i do Rumunska či Polska.

A co vy a očekávání z nových pochoutek? Těšíte se na nové chutě?

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz

Reklama