in

Nevěděli, jestli se smát nebo brečet! 10+ pofiderních situací.

imgur.com imgur.com
Reklama

Každý z nás se občas dostane do situací, kdy neví, jestli se smát, nebo brečet. Okamžiky, které jsou na jednu stranu vtipné a pobaví nás, na druhou stranu nás mohou někdy dost naštvat a vytočit. Když navíc víme, že je to jenom naše chyba, tak si často nadáváme, že jsme tak hloupí. Podobné situace si ukážeme i na následujících fotografiích, které přesně odpovídají našemu předcházejícímu popisu!

1. Prasknul mi antistresový míček.

Antistresové předměty jako míčky, bublinkové folie a další mohou člověka uklidnit. V tomto případě se však z antistresového předmětu stal spíše stresový.

2. Chtěla jsem péct dort.

Rozhodla jsem se, že si upeču dort. Jak to tak však vypadá, tak si ten dort ze mě dělá pr*el. 😀 Snad bude aspoň chutnat dobře.

I tried to bake a cake… I think my cake going through puberty….

3. Který blbec to udělal?

Nejspíš to udělalo naše malé dítě. Omlouvá ho jenom to, že je ještě malý a nemá pořádně rozum, očividně chtěl ochutnat všechny jablka najednou.

4. Co jsem chtěl vs. co mi udělali.

V tatérském salonu jsem si řekl o tetování přesně podle obrázku. To, co mi však udělali, vypadá spíše jako ta dočasná tetování, která za pár dní smyjete.

5. Po dvou hodinách je hotovo.

Koupili jsme naší kočce tento domek, který jsme jí sestavili. Jak to však vypadá, více se jí líbí v krabici, ve které byly jednotlivé díly.

Reklama

6. Clove vs. Glove

Zde budeme potřebovat překlad. Chtěla jsem po mámě, aby mi koupila hřebiček (clove) do mých dýňových rolek. Ona mi však koupila rukavice, neboli gloves.

7. Poté, co jsem vyjel z myčky.

Někdy je rozdíl před a po myčkou opravdu k nepoznání, když vyjedete krásně naleštěné auto jako nové. Zde však bylo okamžitě zašpiněné krátce po myčce.

8. To není moc dobrá hračka.

Moje fenka objevila moje airpody. Nejspíš jí napadlo, že by z toho mohla být skvělá hračka a udělala s nimi krátký proces.

9. Vánoční ornamenty?

Zkusila jsem si vyrobit okrasné vánoční ornamenty z vlny ve tvaru stromku. Výsledek však více připomíná ho*no, než stromky.

10. Sedadlo u okna za příplatek.

Ten smutný pocit, když se těšíte, že si užijete výhled z výšky během letu a pak přijdete na svoje zarezervované sedadlo a čeká na vás toto:

11. Meloun, co vypěstovali rodiče.

U melounů jsme zvyklí, že váží i několik kilogramů. Ten, který se však povedl vypěstovat rodičům, je opravdu prcek.

 

Ne vždy se všechno povede podle představ. Bylo by sice fajn, kdyby to tak fungovalo, ale bohužel to tak není. Na druhou stranu, všechno zlé je k něčemu dobré a díky těmto situacím můžeme vědět, co máme příště udělat lépe.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama