in

Netradiční TAXI v Bombaji? Top 10 ukázek šílených MOTIVŮ stropu.

instagram.com instagram.com
Reklama

Někteří lidé sbírají magnety nebo pohlednice z ledničky, ale Rachel Lopez má neobvyklý koníček. Fotografuje barevné vzory, které pokrývají stropy taxíků v Bombaji. Když sedíte v autě, jen zřídka kdo přemýšlí o tom, jak vypadá strop, ale pokud pojedete taxíkem v Bombaji, najdete nad hlavou ovocné mísy, květiny nebo dokonce vzor zebry. Takové taxíky se u nás nevidí.

1. Jahodové pole

2. Zelenina všude kolem.

3. Všude samá zebra.

4. Připomínky sladkého dětství.

5. Kdo v tom taky vidí ta sladká lízátka?

Reklama

6. Modrý vojenský vzor

7. Jako ubrus u babičky.

8. Jahody

9. Lotosové květy

10. Rachel Lopez osobně.

View this post on Instagram

As I turn #38, a different view of a #mumbaitaxi #ceiling. What an incredible year it's been! Thank you @design for meeting me (and taking this picture) when you visited Mumbai ????. Thank you to publications in America, the UK, Greece, Switzerland, Portugal, France, Argentina, Australia and beyond who've featured my series ????. Thank you, Instagrammers, for being part of my commutes and for your love ????. And thank you to Mumbai's taxi drivers, the silent force that created this incredible art gallery ????. To more ceilings, more fans, and more art ???? ???? ???????? ♥ #Mumbai #India #kaalipeeli #taxi #cab #print #pattern #design #graphicdesign #visualart #surfacepattern #patterndesign #motif #colour #decor #interiors #art #famous #creative #symmetry #photoseries #lookup #forehead #selfie #shoutout #birthday #imadethis

A post shared by Rachel Lopez (@thegreaterbombay) on

Důležité je, umět se radovat z maličkostí a detailů. U nás jsou taxíky úplně obyčejná a nudná auta, a neříkejte, že i takový detail, jako veselý strop hned neudělá z jízdy zajímavý zážitek. Hold budeme muset do Bombaje.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama