in

Nemůžete je nechat chvíli o samotě! 12 dětí a jejich průšvihy.

reddit.com reddit.com
Reklama

Že děti potřebují spoustu péče a pozornosti, ví asi každý. Učí se poznávat svět a všemožné činnosti a úkony, které lidé v pozdějším věku provádějí již zcela automaticky, mohou být pro děti obtížné a tajemné. Kvůli tomu to občas nemusí skončit úplně slavně, pokud je necháte chvíli o samotě. Dnes si ukážeme několik případů, kdy rodiče nechaly své ratolesti jenom chvilku o samotě, někdy jen pár sekund, ale i to stačilo k tomu, že se dostaly do problému!

1. Nejrychlejší věc na světě.

Dětská ruka může být, když na to přijde, jednou z nejrychlejší věcí na světě. V takovém případě se pak zároveň může ukázat vaše síla, protože rozevřít jí jistě nebylo jednoduché.

2. Prej budu vařit.

Můj čtyřletý synovec nastříhal několik bankovek, dal je do misky a řekl, že ona (tím myslel mě) bude vařit. Snad nám to v bance vymění.

3. Dcera a její klíč.

Dcera mého kolegy z práce se pokusila zámek u jeho auta otevřít sponkou do vlasů. Skončilo to samozřejmě tak, že se sponka zasekla uvnitř.

4. Už je pozdě…

Uvědomila si, že zničila věc, kterou milovala. Bohužel nám autor neřekl, o co šlo, můžeme tedy pouze spekulovat, ale vypadá to, že jí na tom opravdu záleželo.

She realized that, in a fit, she’s destroyed the thing she loves and she’ll never see it whole again.

5. Menší koupel.

Takový kýbl je ideální, aby se v něm mohly vykoupat menší děti. Akorát by tam asi měla být voda místo barvy, teď bude naše dcera jako Yetti.

Reklama

6. Asi mi chtěl pomoct.

Naše malé batole se nejspíš rozhodlo, že mi dneska pomůže s vařením. No, nevím, jestli bude stačit pouze zapnout mikrovlnku, kdoví co by z toho vzniklo.

7. Tak tohle nechcete uklízet.

Na tento obrázek doslova bolí se koukat. Holky z toho asi měly zábavu, každopádně do úklidu je určitě zapojíme také, aby si to alespoň trochu odčinily.

8. Pekelný vztek.

Naše dítko se začalo pořádně vztekat. Když jsme přišli, tak jsme zjistili, že je to kvůli tomu, že mu nejdou nasadit rukavice. Akorát je nasazuje trochu jinam, než by měl.

9. Měl si uklidit stůl.

Poprosil jsem našeho nejmladšího syna, aby si uklidil nepořádek na svém stole. Vyřešil to celkem zajímavě, akorát nevím, jak dlouho taková věž vydrží.

10. Vajíčka na správná místa.

Otevřela jsem ledničku a zjistila jsem, že naše tříletá ratolest nám pomohla rozrovnat vajíčka. Ale jo, aspoň je to teďka rovnoměrně.

11. Umělecké dílo.

Čtyřletý syn otevřel dveře do má kanceláře pomocí mince a vytvořil toto dílo za 4000 dolarů. Každopádně když vidím, za kolik se v dnešní době prodávají podobné obrazy, tak ho možná prodám i za víc.

12. Měl hlídat plech.

Můj syn chtěl mít důležitou roli při pomáhání s vařením. Řekla jsem mu, že může tedy hlídat plech a co se nestalo, usnul na něm.

 

S dětmi je to zkrátka občas složité. Každý rodič však musí počítat s tím, že to vždycky nebude procházka růžovým sadem, na druhou stranu komplikace jsou střídány radostnými momenty, kterých bývá s dětmi o dost více!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama