in

Někdo se musel hodně nudit! 10 vtipně vypadajících věcí.

reddit.com reddit.com
Reklama

Každý den používáme či vidíme tisíce nejrůznějších předmětů, míst atd. Začíná to ráno naší ložnicí, dále pak následuje koupelna, umývadlo, zubní kartáček, pasta… takhle bychom to mohli jmenovat donekonečna. Věci a místa, se kterými se setkáváme každý den, už nám pochopitelně nijak zvláštní nepřijdou, avšak pokud například vyrazíme na výlet či dovolenou někam, kde jsme ještě nebyli, může nás uchvátit jak samotná destinace, tak i různé věci a předměty například v hotelu, obchodech atd. Dnes se však podíváme na několik předmětů, které vás zaručeně překvapí, pravý důvod však tkví v jejich zábavném designu!

1. V ordinaci mého doktora.

Doktor zřejmě chtěl, aby se využilo maximum místa, co vůbec jde. Vypadá to vtipně, na druhou stranu to je ale i chytré řešení, jak se vypořádat s nedostatkem místa. Pokud byste si tam však chtěli dát něco, co musí stát rovně, musíte zvolit jiný šuplík.

2. A sakra, máme volat policii?

Ten pocit, když přijedete do hotelu a vidíte toto. Přemýšlíte, jestli jsou takto natřené, nebo se zde před krátkou dobou odehrála brutální vražda. No, budeme raději počítat s tím, že je to nátěr.

3. Já vám nevím…

Dneska jsem u jednoho veřejného WC viděl tuto štětku s opravdu dlouhým nástavcem. Je to vůbec ještě štětka, nebo nějaký druh koštěte?

4. Když konečně dospějete.

Jak můžete využít svoje hračky z dětství, když dospějete a koupíte si auto? No buď je můžete nechat svému dítěti, a nebo si s nimi můžete vytunit to auto.

5. Způsob číslo 2.

A nebo tu máme druhou variantu využití, pokud vám z dětství zbylo hodně plyšáků, tak si z nich můžete vyrobit toto stylové křeslo!

Reklama

6. ???

Chápu, že při abstraktním umění se meze nekladou, ale jaký význam má tato skulptura? No řekněme, že to někdo může využít jako stojan na kola.

7. Tohle je strašidelné…

Pokud máte dítě, rozhodně mu nekupujte tuto krabičku, protože by mu to mohlo způsobit traumata. I pro dospělého člověka to vypadá dost strašidelně.

8. Vozíčkáři to ocení.

Chodník, který je dělaný pro vozíčkáře, ale hned o pár metrů dál je kokový sloup. Tady se projektanti nebo samotní dělníci asi trochu nepochopili.

9. To tam dával nějaký šikula.

Ať se natočím jakkoliv nebo si sednu na jakékoliv křeslo, tak zpětným zrcátkem vždy vidím boční stranu. Zrcátka jsou tady úplně k ničemu.

10. Budete je mít všude.

Tato kabelka sice vypadá hezky, ale třpytky se odlupují a pokud jí budete pravidelně používat, tak je nejspíš budete mít všude.

11. Co bylo první?

Klasická otázka, jestli byla první slepice nebo vejce, tak co bylo dřív zde, sloup nebo dům? Nejspíš ten dům, který se pak musel poupravit pro sloup.

12. EMO kačer.

Dnes jsem v jedné vitríně zahlédnul tohoto zvláštního Emo kačera. Že by zase nějaký pokus o originálního plyšáka pro děti?

 

Co na tyto věcičky říkáte, chtěli byste nějakou takovou mít? Je fakt, že některé vypadají natolik zábavně, že to spoustu lidí donutí ke koupi a to je možná strategie těchto výrobců, ve finále jich takto mohou prodat více, než by čekali!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama