in

Nejhorší tetování Wednesday tohoto roku? Nepřestanete se smát!

instagram.com twitter.com
Reklama

Tetování. Permanentní ozdoba těla, které se zbavíte jedině za pomocí laseru. I tak se tento způsob “vylepšení vzhledu” těší velké oblibě, že obzvláště dobří tatéři nestíhají přijímat nové klienty a většinou mají již na rok předem plno. Koneckonců, když je něco napořád, tak to musí nějak vypadat, no ne?

Ne všichni bohužel mají to štěstí, že si najdou opravdu toho pravého tatéra. Obzvláště v dnešní době, když si začátečnické vybavení pro tetování může koupit opravdu každý, musí být člověk obzvláště na pozoru. O tom by vám mohl říct své nejmenovaný muž, který měl na takového jednoho tatéra opravdu velkou smůlu. A co společného to má s Wednesday?

O seriálu Wednesday, který na Netflixu doslova boří hranice, jste již určitě slyšeli. Proto možná i chápete ten fakt, že se najdou lidé, kteří si nechávají hlavní hrdinku vytetovat. Ne vždy to však dopadne podle plánu a může z toho vzniknout tak leda jen trapas na zbytek života.

A přesně tohle je i případ smolaře dnešního článku. Chtěl si jen nechat zvěčnit Wednesday a místo toho dostal Samuela L. Jacksona s copánky. Ne, nezlehčujeme to. Podívejte se sami:

No neříkejte, že se slavnému herci nepodobá. Podle nás tedy rozhodně více, než samotné Wednesday. Nejmenovaného muže je nám upřímně líto a doufáme, že si brzy najde nějakého schopného tatéra, který by mu tento trapas opravil. A nebo si myslíte, že se mu to líbí?

A co vy, dokázali byste žít s něčím takto vtipným?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama