in

Natálie Kočendová schytává drsný hate. Konečně vydala vyjádření ke své kosmetice.

instagram.com instagram.com
Reklama

Možná jste v předchozích dnech zaznamenali kauzu, kdy influencerka Nela Slováková obvinila Natálii Kočendovou z toho, že svoji prémiovou kosmetiku přeprodává z čínského e-shopu. Natállie konečně po několika dnech vydala k tomuto tématu vyjádření.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kateřina Routová (@katerina_routova)

Pod videem s produkty Natálie Kočendové Nela uvedla: “Bohužel toto není kosmetika NK. Je to kosmetika z AliExpressu, kde Vám nabízí personalizované logo, které Vám na kosmetiku natisknou. Je toho plný internet.” A tím zpustila neskutečnou vlnu nenávisti proti Natálii. Informace ohledně produktů z webu X a Natálie Kočendové sdílí na svém instagramovém profilu influencerka Katerina_routova

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kateřina Routová (@katerina_routova)

Natálie své vyjádření pojala dost diplomaticky. Důkazy, které sdílí na svém profilu Kateřina nasvědčují tomu, že Nela Slováková tentokrát měla pravdu, co myslíte Vy?. Čínský e-shop nabízí různé druhy kosmetiky i jiných věcí, na které odběratelům natiskne vlastní logo.

Natálie sice uvedla, že nikdy své výrobky nevydávala za českou výrobu. Nicméně Kateřina ihned zveřejnila story, kde můžeme vidět screen z profilu Natálie, kde u svého výrobku uvádí, že se jedná o českou kosmetiku.

instagram.com

Příspěvek bohužel již Natálie smazala, stejně tak jako veškeré komentáře pod svým vyjádřením. Komentáře smazala Natálie chvíli poté, co své vyjádření zveřejnila. Co si o kosmetice NK myslíte Vy? Je to pouze připravená závistivá kauza proti Natálii, nebo má Nela Slováková v něčem pravdu?

Inspirovali jsme se na expres.cz

Reklama