in

Naprosto OBYČEJNÍ lidé, že? 21 fotek celebrit bez jejich drahocenného MAKE-UPU.

instagram.com instagram.com
Reklama

Když pročítáme časopisy nebo sjíždíme Instagramem nebo Twitterem celebrit, nemůžeme si pomoci, ale obdivujeme jejich krásu. Někteří sice svůj vhled staví jen na make-upu a přehnaném líčení, jiní zase se za svůj přirozený vhled nestydí a nebojí se jej ukázat. Dnes vám proto ukážeme 21 fotek celebrit bez jejich nalíčení a sami uznáte, že to jsou naprosto obyčejní lidé.

1. Ashley Graham

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

2. Beyoncé

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce)

3. Lady Gaga

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga)

4. Sofia Vergara

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sofia Vergara (@sofiavergara)

5. Gwyneth Paltrow

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Reklama

6. Chrissy Teigen

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

7. Kesha

8. Adriana Lima

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adriana Lima (@adrianalima)

9. Jessica Alba

10. Gigi Hadid

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gigi Hadid (@gigihadid)

11. Heidi Klum

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum)

12. Tyra Banks

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyra Banks (@tyrabanks)

13. Miranda Kerr

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr)

14. Drew Barrymore

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Drew Barrymore (@drewbarrymore)

15. Nicole Richie

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený NICOLE RICHIE (@nicolerichie)

16. Rihanna

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri)

17. Priyanka Chopra

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Priyanka (@priyankachopra)

18. Kaley Cuoco

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

19. Boy George

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Boy George (@boygeorgeofficial)

20. Alicia Keys

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alicia Keys (@aliciakeys)

21. Jennifer Lopez

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo)

Reklama