in ,

Můžete se i HÁDAT, ale tyto fotky jste ještě NEVIDĚLI! 15+ opravdu VZÁCNÝCH snímků.

Zdroj : adme.ru
Reklama

Dámy a pánové, na tomto světě je opravdu hodně věcí, které jste ještě neviděli. Můžete se s námi i hádat, ale vsadíme se o co chcete, že následující věci na fotografiích jste nikdy na živo osobně neviděli. Kámen, který je starší než Slunce i Země, ryba, která si sbírá bobule přímo ze stromu nebo virtuální brýle pro krávy, aby dávaly více mléka. Tohle a ještě neuvěřitelného najdete v dnešním článku.

1. Piraputanga – ryba, která miluje bobule.

Zdroj : adme.ru

2. Student našel na pláži zlaté koule: ukázalo se, že se jedná o pyritové koule s fosiliemi uvnitř. Jejich věk je 185 milionů let.

View this post on Instagram

I think it’s fair to say that some of our favourite fossils are these Golden Cannon Balls! ⭐️ ???? We’ve recently shown the opening of some much larger Cannon Ball specimens (though currently unpolished) but we can’t wait to get them ready for display alongside our reptile specimens! If you swipe along you can see another photo showing the Eleganticeras ammonite inside! ???????? There’s also a photo of the creature that lays these fossils! ???? ???? Near to where we found these there was a compressed ammonite, but still nice in my opinion! #natural #nature #ancient #animals #art #ammonite #ammonites #dinosaur #breaking #minerals #paleontology #sea #news #whitby #earth #jewelry #dorset #geology #charmouth #palaeontology #jurassic #yorkshire #coast #instagram #beach #stone #rock #fossils #fossil

A post shared by Aaron • Yorkshire.Fossils (@yorkshire.fossils) on

3. Strom Thule v Mexiku je tím nejtlustší na světě: jeho průměr kmene je 11,62 m. Nikdo neví přesný věk „stromu života“. Podle různých odhadů může mít od 1200 do 3000 let.

Zdroj : adme.ru

4. Desetimiliontý návštěvník největšího dánského muzea, Rijksmuseum, získal přespání v hale s Rembrandtovým mistrovským dílem „Noční hlídka“ s vínem a vynikající večeří.

Zdroj : adme.ru

5. Tento skromně vypadající oblázek je meteorit Murchison, který v roce 1969 spadl na Zemi. Jeho věk je 4,65 miliardy let, je starší než Slunce i Země.

Zdroj : adme.ru
Reklama

6. Dospělý německý ovčák s diagnózou „dwarfismu“.

7. Geoda Pulpi ve Španělsku – jedna z nejneobvyklejších jeskyní Země: je to dutina ve tvaru vejce naplněná zubatými krystaly.

8. Tyto vodní vaky jsou zcela vyrobeny ze skla.

Zdroj : adme.ru

9. V moskevském regionu dostaly krávy brýle virtuální reality: vzhled letní louky zklidňuje zvířata a zvyšuj produkci mléka.

Zdroj : adme.ru

10. Slavný kostel na ostrově Kizhi. Během rekonstrukce byl kostel zvednut na zvedácích, aby mohli zrekonstruovat jen dolní postižené části.

Zdroj : adme.ru

11. Ubari – překrásná oáza uprostřed libyjské pouště.

Zdroj : adme.ru

12. Policejní stanice v Jižní Korei.

Zdroj : adme.ru

13. Obchod v Amsterdamu prodává výhradně gumové kachny a to všemožných druhů. Kachnička- pokémon, Kachnička – Daenerys Targaryen a další.

Zdroj : adme.ru

14. Černý kaktus

Zdroj : adme.ru

15. Angorský králík

Zdroj : adme.ru

16. Nůž ve formě kukuřice z jantarové a damaškové oceli.

Zdroj : adme.ru

17. Skládací dřevěná socha města.

18. Sspící ježek.

Zdroj : adme.ru

Reklama