in

Mladík vypadá jako Britney Spears! Utratil za to miliony a teď se bojí.

instagram.com instagram.com
Reklama

Američan Bryan Ray utratil hotové jmění, aby vypadal jako jeho ikona a inspirace Britney Spears. Co si máme představit pod hotovým jměním? V přepočtu to mladíka vyšlo na neuvěřitelných 2,8 milionu korun.

Bryan Ray dosud podstoupil mimo jiné dvě plastiky nosu, má také implantáty v obličeji, upravené rty a víčka. Jeho koníček se však obrátil proti němu a tento nezvyklý vzhled z něj dělá cíl násilníků. Když jde někam ven, bere si s sebou pro jistotu pepřový sprej či paralyzér.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bryan Ray (@beeray416)

V posledních několika letech musel čelit sexuálnímu harašení, výhružkám upálením a stalkingu. Bryan poprvé zveřejnil svůj příběh a proměnu v médiích v roce 2017 a v té době se objevily první nepříjemnosti.

Účastnil se pořadu Plastic and Proud. Poté jej v obchodě zastavila neznámá žena a začala mu nadávat. „Znala mé jméno, věděla o mých plastikách, znala mě z televize. Řekla mi, že jsem celý plastový a nic víc a že mě chce zapálit a dívat se, jak se rozteču,“ popsal Ray s tím, že byl v šoku. „Třásl jsem se, nemohl jsem dýchat a měl jsem záchvat paniky. Naštěstí přišla ochranka a ženu vyvedla pryč.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bryan Ray (@beeray416)

Byl to moment, kdy si Bryan poprvé uvědomil, že ho lidé mohou napadat nejen komentáři na sociálních sítích, ale také ve skutečném životě. Nedlouho potom se setkal se stalkerem. Od té doby je velmi obezřetný.

Při návštěvě kavárny si všiml muže, který jej pozoroval. Podle kamerových záznamů se zjistilo, že jej sledoval celý den a v noci se dokonce pokusil dostat do jeho pokoje v hotelu. Číslo pokoje stalkerovi dali na recepci, tvrdil, že je Bryanův otec. Případ nakonec skončil u soudu. „Dodnes si všímám, zda za mnou na ulici někdo nejde a nosím s sebou pepřový sprej a paralyzér,“ přiznal Ray.

Přesto všechno se mladý muž, který ale ve skutečnosti vypadá jako žena, odmítá schovávat doma. Svůj příběh sdílí na podporu všem, kteří jsou terčem šikany kvůli svému vzhledu a chce jim dodat odvahu.

Čerpali jsme ze super.cz

Reklama