in

Laduška poprvé odhalila svého otce! Odseděl si trest za vraždu.

instagram.com
Reklama

Lada Horová alias Laduška se poprvé veřejně vyfotila se svým otcem. Proč se doposud vyhýbala otázkám o svém otci a kdo je vůbec tento muž? V roce 2007 údajně zastřelil svého člena rodiny.

Účastnice prvního dílu ze série Like House, Lada Horová, která vystupuje pod přezdívkou Laduška, patří mezi ty známější tvůrce obsahu na české scéně. Svoji velkou aktivitu ukazuje především na sociální síti Instagram, kde netají téměř nic a svůj život ráda sdílí se svými fanoušky.

Velké překvapení však přišlo téměř měsíc zpět, kdy poprvé přidala příspěvek se svým otcem. Fanoušci byli zmatení, protože o svém otci téměř nikdy nemluvila.

“Oficiálně první fotka s Tátou na mém ig,” napsala pod první příspěvek se svým otcem. Kdo však je tento “záhadný” muž?

Laduška, se dle dostupných informací na internetu neměla se svým otcem vidět velmi dlouhou dobu. Důvodů může být samozřejmě několik, koluje však jeden, který by měl být tím hlavním. Ladušky otec, Dalibor Hora, byl v roce 2007 odsouzen za vraždu svého bratrance a ačkoli vinu odmítá, Laduška ho zřejmě nechtěla ukazovat veřejně.

Za údajnou vraždu dostal Dalibor Hora 14 měsíců ve vězení a 5 let zákazu držet u sebe zbraň. “Je to hrozně nízký trest a navíc v mírném vězení. Ani se nám neomluvil za smrt našeho syna. Vztahy v naší rodině jsou čím dál horší. Když mají příležitost, akorát nám nadávají,” sdělil v rozhovoru otec zastřeleného muže v roce 2009.

Není divu, že se Laduška odpovědím na jeho otce do nedávna vyhýbala a zcela vůbec nereagovala.

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz

Reklama