in

Laduška hledá influencery? Jde o spolupráci s jejím květinářstvím teddy flowers!

Laduška
instagram.com
Reklama

Květinářství s názvem Teddy Flowers, které vlastní velice známá kontroverzní tvůrkyně obsahu na internetu – Laduška, vypisuje konkurz na spolupráci s jejím projektem. Hledá až 5 influencerů, kteří budou chtít spolupracovat s Laduškou a jejím květinářstvím, nabídne jim například slevové kupóny pro své diváky.

Lada Horová, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Laduška, se rozhodla založit si svoje vlastní podnikání, které se zabývá prodejem kytek s názvem Teddy Flowers. Všechny sledující zkritizovali její název poté, co proběhla velice populární kauza s Teddym.

Laduška se k propagaci svého projektu rozhodla využít další influencery, kterým za spolupráci nabídne například slevové kupóny pro své fanoušky. „Pokud máte rádi květiny a chtěli byste je ukázat svým fanouškům, ozvěte se nám. Společně můžeme vytvářet krásné obsahy a nabídnout Vašim fanouškům slevové kódy a speciální nabídky,“ píše Lada na stránkách svého nového projektu.

„Ahojky, rozhodli jsme se dát možnost influencerům spolupracovat s Teddy Flowers. Tady vám dáváme odkaz, na kterém se zaregistrujete, projdete krátkým dotazníkem a třeba právě vás si vybereme. Hledáme až pět influencerů, takže se určitě přihlas,“ píše Laduška na svém oficiálním Instagramovém účtu.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama