in

Kouzelníci připravte své hůlky! Za necelý měsíc vychází hra HOGWARTS LEGACY.

Hogwarts Legacy
<a href="https://www.instagram.com/p/CFNqECepsmL/
Reklama

Nejočekávanější herní titul ze světa čar a kouzel je za chvíli tady! Na co se můžeme těšit? Bradavická škola bude pro hráče otevřena už 10. února tohoto roku.

Již za necelý měsíc má oficiálně vyjít jedna z nejočekávanějších her tohoto roku, Hogwarts Legacy. Právě tato hra, má být přelomovým herním titulem, na který čekají všichni fanoušci (nejen) kouzelnického světa. Konečně tak bude pro fanoušky přístupná kouzelnická škola v Bradavicích a všechny přilehlá místa, ve kterých bude samotný hráč plnit nejrůznější úkoly vlastní úvahou.

Hra má dobu vydání nastavenou na 10. února 2023 a zahrát si ji budete moci na následujících platformách: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch s tím, že na Nintendo hra vyjde až 25. července.

Hra nebude dle všech informací obsahovat český dabing, za to bude mít však velmi nabouchaný příběh plný všemožných situací, nejen z kouzelnického filmu Harry Potter. Hráč si bude moci projít Bradavickou školu, bojovat s draky či ostatními kouzelníky v aréně, bude se učit kouzla a luštit hádanky. Na hráče čeká také obrovský svět, a několik desítek, možná i stovek hodin zábavy.

Mezi obrovské nevýhody patří fakt, že hra bude hratelná pouze v režimu jednoho hráče a multiplayer se doposud zamítal. Je možné, že určitého překvapení se ze strany vývojářů dočkáme, zatím je však šance ohledně hraní ve více hráčích nulová.

Hráči mají také možnost koupit si sběratelskou edici, díky které si hru zahrají celých 72 hodin před datem vydání. Balíček dále obsahuje také sadu exkluzivního obsahu jako například černý hábit, Hippogrifa, na kterém se bude dát létat nebo také testrála.

Cena hry se pohybuje kolem 60 – 70 dolarů, záleží na platformě. Sběratelská edice je potom o 10 dolarů dražší.

Čerpali jsme z: gamesradar.com

Reklama