in

Koňské sperma jako DÁREK? Kendall Jenner a její BIZARNÍ přání!

twitter.com
Reklama

Každý z nás má na své narozeniny jiné přání. Někdo si přeje užitečné věci, které mu v životě chybí a jiný zase například takové věci, které nepotřebuje, ale prostě se mu líbí. Avšak pak tu máme i takové, kteří si přejí vážně bizarní dárky. A přesně do této skupiny patří i Kendall Jenner, která svým přáním všechny překvapila. Jde totiž o koňské sperma!

Kdybyste náhodou nevěděli, kdo to Kendall Jenner je, tak vám ji nyní ve zkratce představíme. Jedná se o americkou celebritu, moderátorku a jednu z předních modelek z velmi slavné rodiny Kardashians/Jenner, se kterými doslova můžete držet krok, díky jejich reality show „Držte krok s Kardashians“. A právě zde jste mohli o jejím přání slyšet.

Kendall se narodila 3. listopadu a tak se není čemu divit, že se v jednom z dílů „Držte krok s Kardashians“ řešil právě její narozeninový dárek, který samozřejmě dostala a nyní se o něm baví celý internet. Poprosila totiž svého kadeřníka a svoji kamarádkou, jestli by ji mohli dát koňské sperma, avšak ne jen tak ledajaké. A proč by vlastně slavná žena jako je Kendall chtěla něco takového?

I když se celá její rodina zajímá jen o to, kdy i sama Kendall bude mít vlastní dítě a jako jediná z rodiny už nebude bezdětná, ona spíše myslí na svoji klisnu.

Její velkým přáním totiž bylo, aby se její klisna stala matkou a mohla mít svého šampiona. Nejednalo se tak o ledajaké koní sperma, ale o genetický materiál od opravdového olympijského závodního koně! A jak z nedávného dílu jejich reality show víme, její přání se stalo skutečností.

Její klisna je vážně březí a Kendall se tak má z čeho radovat. To se však o její matce Kris Jenner tak úplně říci nedá. Byla by totiž daleko radši, kdyby se Kendall starala více o své těhotenství, což jí dala svoji radou o zmrazení vajíček jasně najevo. 

Tak co říkáte vy na její velmi netradiční dárek k narozeninám? A co nejšílenějšího jste si kdy přáli vy?

Čerpali jsme z lajk.iprima.cz

Reklama