in

Komu se podobá Shopaholicadel? Oblíbená kratochvíle amerických sportů jako vtípek!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, i když ne každý z nás měl tu možnost podívat se naživo na nějaký sportovní americký zápas, věříme že tento typ zábavy, o kterém bude dnes řeč, určitě znáte. A co více? Někdo si dal tu práci, aby vytvořil fake video s naší známou Shopaholicadel!

Určitě tento typ videí znáte. Během nějakého zápasu, nejčastěji hokejového či basketbalového, kdy probíhá technologická či přípravná přestávka, probíhá lov na povědomé tváře. Na obří obrazovce, na které jsou většinou promítnuté výsledky zápasu, se zobrazí fotka známé filmové či pohádkové postavy a do pár vteřin hned vedle záběr na některého z diváků.

Pokud byste náhodou tohle oblíbené zpestření zápasů neznali, zde jsme vám vložili menší ukázku. A co má vlastně společného nejznámější a snad i nejkontroverznější člověk pohybující se na českém internetu – Shopaholicadel – právě s tímto vtípkem?

Někdo si dal tu práci, že vytvořil fake video právě s naší známou Shopaholicadel. Jak můžete vidět na videu níže, našli k ní velmi zajímavou shodu.

Nevíme jak vy, ale my máme tento typ humoru velmi rádi. Nikoho to napřímo nijak neuráží. Vždyť jde jen o srovnávání s pohádkovými postavami. A co na tento typ humoru říkáte vy? A jak se vám líbí pohádková shoda s Adélou?

Tématem jsem se inspirovali na youtube.com

Reklama