in

Koho to zase napadlo? 12 vtipně nepovedených výrobků!

imgur.com
Reklama

Nakupování může být někdy loterie. Když například v supermarketu kupujete nebalené pečivo nebo ovoce či zeleninu, většinou dopředu víte, co si kupujete – pokud tedy není v chlebu obří vzduchová bublina nebo rajče není uvnitř prohnilé. S objednáváním z internetu už je to však horší. Například pokud objednáváte oblečení z eshopů jako je AliExpress a další, občas se stane, že vám přijde buď něco úplně jiného, než co jste čekali, nebo se nedostatky projeví až po delším používání. Těch zpackaných výrobků však může být daleko více a my se na ně nyní jdeme podívat!

1. Já vám nevím…

Výrobci nejspíš počítali, že se prsty díky elastanu roztáhnout, ale když už se jedná o rádoby nabarvené nehty, které už v základu jsou odřené, tak to úplně nevyšlo. I prsty po nasazení vypadají dost pokrouceně.

2. Džíny vypadaly dobře, dokud …

… dokud jsem si do kapsy nezkusila dát telefon. Na druhé fotce máte porovnání s tím, jak se telefon vejde do kapsy u tepláků mého 1,5 roku starého syna.

3. Co jsme si objednali vs. co nám došlo.

Těšili jsme se na pořádné velkou pletenou deku, která na fotce vypadala opravdu moc hezky. Vzhled víceméně odpovídá, ale velikost? Snad poslouží aspoň našemu psovi.

4. To jsem se lekl,…

Můj synovec si koupil nanuk, který měl vypadat jako SpongeBob. Toho to ve finále připomíná spíš vzdáleně a i já jsem se lekl, když jsem viděl tuhle příšeru.

5. Co to je za prcka?

Nikde jsem u produktu nenašla poznámku, že jsou to prstýnky pro liliputy. Nebo si je mám navléct na vlasy? Těžko říct, ale na prst si je určitě nedám.

Reklama

6. Wtf?

Dřevěné obložení hodinek by víceméně odpovídalo, pak je tu ale ciferník. Na jedné straně jsou tři číslice, na druhé straně to vypadá, jako by tam byl výřez do úplně jiného ciferníku.

7. O pár cenťáků vedle.

Dělníci jsou zvyklí si hlavně během horkých dnů na stavbě sem tam dát nějaké pivko. Ti, co však stavěli toho, jich nejspíš vypili trochu víc, než měli. Nebo je to chyba architekta?

8. Dnes se všude šetří.

Objednala jsem si donut s vanilkovou polevou a posypem. Posyp je z nějakého důvodu jenom na jedné straně, takže jim asi došel.

9. Nespletli jste se?

Podle fotky jsem očekávala pletenou deku v designu mořské panny. To, co mi došlo nejenom, že vypadá hrozně, ale ještě se v tom bude dost blbě chodit.

Mermaid blanket

10. Trošku to s tou omáčkou přehnali.

Na druhou stranu, alespoň s ní nešetřili. Možná jí je tam tolik ale schválně, aby nebylo poznat, že šetřili všemi ostatními surovinami…

11. Ukázala jsem kadeřnici, co chci.

Přišla jsem ke svojí kadeřnici a ukázala jsem jí obrázek, co by se mi líbilo. Co si budeme povídat, moc se jí to nepovedlo.

12. Hlavně, že jsou eco friendly.

Tato párátka prý měla být šetrná k životnímu prostředí. Proč je tedy každé zabalené ve zvláštním igelitu, to nechápu.

 

Člověk by si měl dávat vždycky pozor, co a kde objednává a kupuje. Sice nikdy nebude mít stoprocentní jistotu, ale pokud budete objednávat na ověřených eshopech s pozitivními hodnoceními, šanci na nějaký takový fail určitě minimalizujete.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama