in

Klasické talíře? Kdepak! 10+ restaurací a jejich netradiční způsob servírování.

reddit.com reddit.com
Reklama

Každý z nás si občas rád zajde do restaurace. Ať už proto, že se nám nechce vařit, jsme na výletě či dovolené a nebo jenom prostě máme chuť na nějaké jídlo, které si takhle dobře doma nepřipravíme. Co se týká servírování pokrmů, tak se může trochu lišit napříč restauracemi, drtivá většina vám však hlavní chod přinese na talíři. Najdou se však i takové výjimky, které zvolily jiný neotřelý způsob servírování a my se na ně nyní podíváme!

1. Takový malý předkrm.

Nejspíš taktický krok to servírovat na klobouku, aby tato porce ryby vypadala větší, Nicméně pokud je to pojaté jenom jako předkrm, tak proč ne.

Sushi for M’Lady?
by u/SuperJezus in WeWantPlates

2. Levitující na řetězu?

Na tomto pokrmu je nejzajímavější ten řetěz. Tedy každému je jasné, že pravý řetěz to není, protože ten by takto nedržel a bude to jenom držátko ve tvaru řetězu. Nicméně působivé.

Pasta served in a bottle that is levitating on a chain
by u/_TadStrange in WeWantPlates

3. Cukrová vata na bustě.

Klasickou cukrovou vatu na špejli nebo v kýblu z pouti měl v životě snad každý, nicméně kdyby vám jí dali takto na bustě, tak byste asi koukali.

This isn’t a plate! The wig is up!
by u/verysmallgirl in WeWantPlates

4. Rovnou s omáčkou.

Většina z nás si nejraději smažené kuřecí stripsy nebo křidélka namáčí do omáčky, zde to však dostanete ve sklenici najednou.

Fried Chicken in a Wine Glass.
by u/Blunder_Woman in WeWantPlates

5. To se bude blbě jíst.

Ještě jsem ani nezačal jíst a omáčka již pomalu teče z prkénka. Těším se, až načnu bramborovou kaši a začne z toho téct omastek.

The cream sauce is already running off the sides, can’t wait for the gravy to go everywhere as well!
by u/DPick02 in WeWantPlates

Reklama

6. Máte to s veškerým servisem.

Tento způsob má velkou výhodu v tom, že dojíte jídlo a hned si můžete umýt ruce bez toho, aniž byste museli vstávat a jít na záchod.

Friend is in New York and sent this…
by u/former_retail_worker in WeWantPlates

7. Máte k tomu i menší divadlo.

Při jedení tohoto jídla se můžete dívat sami na sebe, jak jíte. Máte k tomu tedy takové menší představení, ať už o něj stojíte či ne.

They gave me a mirror so I can look at my lonely ass self LMAO
by u/Derockk in WeWantPlates

8. Předkrm na podpatku.

Z této restaurace si kromě dobrého pocitu (pokud vám bude chutnat) můžete odnést i nové boty, na kterých servírují některé pokrmy.

World-renowned Chef Jose Andres serves an appetizer out of a stiletto
by u/deweysizemore in WeWantPlates

9. Zde nebudete jíst jako člověk.

V této restaurací z vás doslova udělají psy, protože vám jídlo přinesou v psí misce. Ještě, že to nejsou granule nebo nějaká psí konzerva!

restaurant in glenview serves their food in dog bowls
by u/Chair_The_Wheel in WeWantPlates

10. Hřebíkové jednohubky.

Na jednohubky se tradičně používají párátka. Zde se však rozhodli použít párátka na více použití, jinak zvané taky hřebíky.

Appetizers on nails at a conference
by u/MrsSylvney in WeWantPlates

11. Snad je čistá.

Přinesli mi dezert na podrážce od boty. Vypadá čistě, ale i tak mám obavy, jestli před tím nebyla součástí boty od bláta.

good ole sole food
by u/yurusu in WeWantPlates

12. Na to se napijeme.

A nakonec tu máme sice něco, co se v restauracích používá běžně a to skleničky, nicméně ty se samozřejmě používají na tekutiny, avšak zde v nich dostanete salát.

I was served this at a work event. Am… am I supposed to drink it?
by u/RoseNPearlGirl in WeWantPlates

 

Až příště půjdete do restaurace, zkuste se jen tak ze srandy zeptat číšníka nebo servírky, v čem vám jídlo přinese. Bude na vás sice asi koukat jako na blázna, nicméně jakmile mu ukážete tyto fotky, tak mu to hned bude jasnější!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama