in

Kdo to zase vymýšlel? 10+ návrhů, u nichž se budete cítit zvláštně!

imgur.com reddit.com
Reklama

Schopnost navrhovat nové věci je skill, který nemá každý, vlastně by se dalo říct, že lidí, kteří jsou opravdu šikovní, je velmi málo. I když občas vidíme např. výstřelky od různých módních návrhářů a říkáme si, který blbec to zase vymyslel, ve skutečnosti je to super marketingový tah, protože věřte, že takový netradiční vzhled ve spojení s tím, že se jedná o drahou a ceněnou značku, zajistí úspěšný prodej. Dá se ale to samé říct i o následujícím? To si asi rozhodněte sami, každopádně se jedná o bizarní kousky nejen oblečení, ale i mnoho dalšího!

1. Skvělé sedátko!

Nejspíš se tu někdo pokoušel napodobit barovou židli. Nicméně alespoň plocha nahoře mohla být trochu větší, protože na tomhle se asi moc pohodlně sedět nebude.

2. Jako v PC hře.

V počítačových hrách, hlavně v těchto starších, se takovéto bugy, kdy se generovalo více struktur v sobě, stávaly poměrně často. Zde se to však stalo v reálném životě.

3. Ponožky pro vodní ptactvo.

Už jste někdy viděli někoho, kdo by měl prsty na chodidle v rovině? My taky ne, ale ten, kdo navrhnul tyto ponožky, nejspíš někoho takového zná. Nebo je dělal pro vodní ptáky.

4. Co to je za paskvil?

Těžko říct, kdo vypadá hůř, jestli postavička představující dospělého a nebo dítě. 😀 Každopádně to vypadá, že ten, kdo tohle maloval, to nedělal zcela za střízlivého stavu.

5. Tohle musel vymyslet vyloženě idiot.

Ano, tohle není ani moc vtipné, ale spíše smutné. Na jedné straně lidi, kteří přicházejí se super nápady, jak snížit spotřebu plastu a na druhé straně ti, co jsou schopní zabalit do igelitu jednotlivé banány. Navíc spotřebitel ho musí v podstatě “oloupat” dvakrát.

Reklama

6. Něco tu chybí…

Možná si říkáte, že je dřez schovaný pod deskou, ale ne, je to prostě kohoutek, pod nímž není ani žádný odtokový žlábek, zkrátka nic.

7. Nevkusné, nebo chytré?

To je otázka, nicméně pokud se vám stane, že se polijete kávou, tak vám to může být jedno, protože tento chytrý design to zakryje. 😀

8. Tohle muselo dát hodně práce.

Vyrobit tuhle židli muselo trvat fakt dlouho, ale lze předpokládat, že sedět na ní moc pohodlné nebude. Ale na vystavení je v pohodě.

9. Jakože proč?

Při pohledu na tyto hodiny člověka napadá mnoho otázek. Když už chce někdo minimalistické hodiny, daleko lepší je koupit si ty, kde čísla vůbec nejsou.

10. Trochu to nedomysleli.

Mohla to být úplně v pohodě reklama na autobusu, nicméně těm, co jí sem dávali, nedošlo, že okénka v buse jdou otevírat a že to pak vypadá nějak takhle.

11. Jak se mám napít?

U tohoto víčka na kelímek se někdo snažil být vtipný a originální zároveň, nicméně nedošlo mu, že napít se z toho už bude horší. Někdy je jednodušší design ten lepší.

12. Strašidelný.

O jedno písmenko to nevyšlo, přitom stačilo dát pouze trochu větší placku a nebo zmenšit písmo a bylo by to úplně v pohodě a nic bychom zde nemuseli řešit. Občas je potřeb používat hlavu.

 

Dneska to bylo opravdu dost zvláštní, sice i tyto pozoruhodné designové kousky mají něco do sebe, nicméně člověk se při pohledu na ně spíše zasměje. I tak si ale svoje fanoušky najdou zejména právě díky svému vzhledu.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama