in

Kam zmizela Amber Heard? Její nový život v madridu s dcerou!

instagram.com
Reklama

Loni touto dobou se o Amber Heard psalo úplně všude. Soudní spor s Johnny Deppem skončil a Amber se jaksi propadla do země? Nebo se ví kde je a jen se o ni nepíše? U loňského vleklého soudu Amber neuspěla. Měla vyplatit tučné odškodné svému exmanželi a navštívila pak ještě několik interview. Tam potvrdila svůj názor na Deppa a zmizela. Zřejmě už chce pro sebe a svou dcerku konečně klid.

Na začátku května se zatím o tom, kde Amber s dcerou žijí, jen spekulovalo. Loni v červenci prodala dům v Yucca Valley, v tichosti opustila Holywood a odstěhovala se prý do Španělska. „Je bilingvní a ve Španělsku je šťastná, vychovává svou dceru daleko od všeho toho humbuku. Nemyslím si, že by nějak spěchala zpátky do Hollywoodu, ale nejspíš se vrátí, až nastane ten správný čas a správný projekt,“ prozradila její kamarádka.

Zatímco loni v říjnu byla Amber zachycena na pláži na Mallorce se svou přítelkyní Eve Barlow, nyní se údajně ale pouze s dcerou natrvalo odstěhovala do nového domu nedaleko Madridu. Eve mezitím měla zůstat v Los Angeles, kde se živí jako spisovatelka. O Vánocích navíc sdílela úryvek z básně, který naznačoval, že se možná rozešly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Amber Heard (@amberheard)

Jak už bylo zmíněno, Amber má malou dcerku, kterou ji však odnosila náhradní matka. Obě byly zachyceny na dětském hřišti v Madridu, takže se zřejmě skutečně přesunuly do Evropy. Malá Oonagh dává Amber pěkně zabrat. Tak si i Amber zažívá situace, jakou zná snad každá maminka velmi dobře. Nesla v náručí nejen tašku s nákupem, tříkolku ale i plačící dcerku.

Zpět do Holywoodu se podle její kamarádky zatím nechystá, pochopitelně čeká, než ustane všechen povyk kolem soudu a sporu s jejím exmanželem. Až bude správný čas, třeba se zase odstěhuje zpátky. Nyní si ale zřejmě Amber užívá normální život. Až na to, že ji občas někde někdo vyfotí. Ale s tím se jako herečka už asi dávno smířila.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama