in

Jon Marianek a jeho další soutěž! Zúčastníte se #JEDUZAJONEM2?

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste pravidelnými návštěvníky platformy YouTube, tak věříme, že jste jméno Jon Marianek zaznamenali a ne jen jednou. Na tohoto “českého vesničana v Americe”, jak se sám nazývá, udělalo reakci již nemálo českých influencerů. A jak to tak vypadá, opět na sebe stahuje další pozornost. Rozjíždí druhé kolo soutěže #JEDUZAJONEM!

Jon Marianek je nejen v nejen v poslední době velmi diskutovaný český youtuber žijící v USA. Nám všem se hlavně dostal do povědomí jako pracovní partner slavného amerického youtubera a boxera Jakea Paula a jako někdo, jehož tvorba je zaměřena hlavně na luxusní životní styl v Americe. A nyní?

Nejenom, že se statečně prodírá žebříčkem nejúspěšnějších českých youtuberů za magickou hranici 1 milionu odběratelů a že vydal svůj první song „Chleba“, který doslova láme rekordy, ale dokonce vyhlásil i druhé kolo velmi oblíbené série #JEDUZAJONEM.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

Pokud si vzpomínáte, v první soutěži #JEDUZAJONEM, kterou díky svému originálnímu nápadu papírového Jona a sbírání podpisů slavných, vyhrál vyhrál Štěpán Šrámek alias Steven Gash. Zažili spolu spoustu šílených výletů, akcí a celé to zakončili společnou písní „Chleba“, kterou si s nimi střihl i samotný Jake Paul.

Nejenom, že se tak z Johna a Stevena stali velcí kamarádi, ale hlavně Stevenovi tato soutěž doslova změnila život. Po příletu zpět do Česka se z něj stal doslova influencer a z minima sledujících, které do té doby na svých sociálních sítích měl, se nyní pohybuje v číslech 100 tisíc plus. A jelikož se sledovanost zvedla i samotnému Mariankovi, tak tu máme další nabídku!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

“Začíná #JEDUZAJONEM2! Po neuvěřitelně úspěšné první sérii se Stevenem, je tady druhá série. Jeden z vás může přiletět sem za mnou a strávit tady týden kontentu,” láká Jon na svém videu, které bude pro mnohé z vás velmi lákavou možností, jak se dostat ke slávě.

“Soutěžíme o: all-inclusive tejden v USA semnou, letenky, ubytko, insane content a hlavně fun – nechám to na vás co tu chcete dělat/točit, chci aby ste si to hlavně užili,” popisuje v popisku videa na svém Instagramu. A jaké jsou vlastně pravidla?

PRAVIDLA:
1. Postněte na libovolnou sociální síť (YT, Tiktok, Instagram,..) cokoliv, co upoutá mou pozornost, konečně máte příležitost se ukázat (nedělejte nic illegal boyz)
2. Použijte hashtag #JeduZaJonem2 ať to najdu
3. Soutěž je pro všechny Čechy a Slováky
4. Na datu příletu výherce se domluvíme individálně po vyhlášení soutěže (ideálně listopad)
5. Soutěž končí o půlnoci 1.10.2023
6. Celá tvoje rodina musí mít odběr na tomhle kanále
7. Good luck, těším se, co předvedete!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

Celá tato lákavá nabídka sice platí jen pro osoby 18+, ale pokud vyhraje někdo, komu bude méně než 18 let, tak nejlepší 3 výtvory dostanou iPhone 14 Pro Max. A to se vyplatí!

Jedinou tak trochu negativní věcí na tom všem je, že lidé mají čas vymyslet cokoli poutavého jen do 1. října, což je pouhý měsíc od vyhlášení soutěže. Pokud však máte nějaký skvělý plán, rozhodně neváhejte a jděte vstříc vašemu americkému snu!

Tak co, zapojíte se?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.cz

Reklama