in

Johnny Depp opět v Pirátech z Karibiku?

pixabay.com pixabay.com
Reklama

V pondělí se objevila informace, že se studiím Disney podařilo přemluvit Johnnyho Deppa, aby si zahrál v dalším díle filmu Piráti z Karibiku. Spekulovalo se, že by mohl za svou roli dostat neuvěřitelných 300 milionů dolarů. Fanouškové se zaradovali. Možná však předčasně.

Johnny Depp si zahrál kapitána Jacka Sparrowa v celkem pěti filmech, naposledy v roce 2017 v Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. Za roli byl dokonce nominován na Oskara. Nyní už však Depp po dalším pirátském dobrodružství zřejmě netouží. Jeho mluvčí totiž veškeré spekulace vyvrátil: „Je to vymyšlené,“ uvedl pro NBC News.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Todo Acción (@todoaccion)

Pokud jste sledovali obrovskou kauzu Depp versus Heard, je asi jasné, že se do dalšího natáčení Pirátů z Karibiku Johnny už nehrne. Během výslechu pronesl, že by ho už na natáčení nikdo nedostal ani heverem. Právník Ben Rottenborn se ho dokonce zeptal, zda by do natáčení nešel ani za velmi vysokou odměnu 300 milionů dolarů a Depp odpověděl že ne.

V roce 2018 Deppa studio Disney vyhodilo pár dní poté, co se objevil rozhovor s Amber Heard. Tvrdila, že se postavila agresorovi, ačkoli nejmenovala, jasně vyplynulo, že šlo právě o Johnnyho. Letošní soud Amber prohrála a musí zaplati za pomluvy. Johnnyho jméno je očištěno a tudíš se dá očekávat, že i pracovní nabídky se mu zase pohrnou. On však o filmových rolích zatím mlčí.

Třeba nás Johnny nakonec přece jen překvapí a v dalších Pirátech z Karibiku se skutečně objeví. Aktuálně však koncertuje s kytaristou Jeffem Beckem, v červenci zavítají společně i do Prahy. Poté ho čekají ještě koncerty s kapelou Hollywood Vampires. Na to, než se opět objeví na plátně si zřejmě přece jen budeme muset chvíli počkat.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama