in

Je Conor McGregor zpátky ve formě? Na svůj první zápas po několika letech tvrdě dře!

Instagram.com
Reklama

Příspěvky a videa z tréninkového kempu Conora McGregora nadchli téměř všechny fanoušky MMA. Jeho legendární návrat chce oslavit výhrou nad velkým jménem, a to Chandlerem. Jeho poslední zápas proběhl v roce 2021, kde se však těžce zranil a do oktaognu se tak po třech letech vrací jako ostřílený veterán. Ačkoliv tráví hodně času ve své hospodě, na svých sociálních sítích dává příspěvky z tréninků, které jsou opravdu tvrdé. 

Každým dnem se blíží návrat MMA legendy Conora McGregora a na jeho zápas s Chandlerem se těší nespočet fanoušků. Na své sociální sítě přidává téměř pravidelně fotky jeho kondice včetně tréninků spolu s videi. V jednom z jeho nejnovějších videí dokonce ukazuje, že trénuje některé ze starých technik, čímž potěšil především skalní fanoušky. Zároveň sledující rádi vidí jeho výbornou formu, ve které se do MMA vrací. Ve videu, kde spáruje s neznámým mužem je vidět jeho zápasnické IQ a charakteristický “McGregorův” pohyb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Conor ve videu používá jeho legendární úder, který mu přinesl výhru prvního titulu v UFC. Zápas trval celých 13 sekund, přičemž svého protivníka Josého Alda knockoutoval jeho silnou levačkou a dlouho vládnoucí šampión UFC padl. “Pokud má Conor alespoň 50% toho, co měl v letech 2015-2016 tak věřím, že Chandlera uspí v prvním kole,” píše jeden ze sledujících pod jeho Instagramové příspěvky.

Ačkoliv se může zdát, že Conor během několika posledních let co “nebyl vidět” ztratil velkou část své formy, příjmy ze vstupenek a rapidně rychlý prodej naznačuje, že se na jeho návrat těší snad každý fanoušek MMA. “Už teď je to hodně přes 20 milionů dolarů,” potvrdil obrovský rekord Dana White.

Reklama