in

Jake Paul se utká v ringu se synem Tysona Furyho! Kdy se na to můžeme těšit?

Jake Paul vs. Tommy Fury
instagram.com <a
Reklama

Přesně za týden se utká jeden z nejznámějších YouTuberů Jake Paul se synem jednoho z nejznámějších MMA bojovníků Tommym Furym. Tentokrát je Jakeův soupeř ve stejné branži, nikoliv MMA zápasník.

Již 26. února proběhne zápas mezi mladším bratrem Tysona Furyho, Tommym Furym Jakem Paulem. Ačkoliv je Jake začátečník, doposud dokázal porazit každého protivníka, kterého proti němu postavili. Každý z protivníků byl stávajícím či minulým profesionálním zápasníkem MMA, někteří z nich dokonce bojovali pod světovou organizací UFC.

Konfrontace vznikali poté, co Jake Paul vyhrával v boxu proti profesionálním MMA bojovníkům. Rozhodl se tedy, že jako dalšího soupeře si do ringu pozve boxera, což Tommy Fury splňuje. Pro Jakea je to však obrovská změna, protože se doposud soustředil na trénink proti MMA bojovníkům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Jeho nově sestavený trénink se skládá především na vrchní stavbu těla. Trénuje mnohem intenzivněji než dříve a dává do tréninků opravdu vše. To můžeme vidět například na jeho Instagramových příspěvcích. Na Valentýna se například potopil do nesmírně ledové vany plné ledu a mimo jiné začal také posilovat krční svaly a záda.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Paul (@jakepaul)

Jake Paul především díky jeho obrovskému sebevědomí a spoustě času, který může na trénink díky jeho práci směřovat, se dokáže velice snadno posouvat vpřed. V týmu mají jak fyzického, tak mentálního kouče, který Jakeovi pomáhá s vnitřní psychikou, která je nesmírně důležitá především pro vrcholové sportovce.

Čerpali jsme z: antiyoutuber.cz

Reklama